40/40 הצעירים המבטיחים של מגזין TheMarker - וגם

TheMarker digital
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker digital

המנהלים

אייל שמעוני

אייל שמעוני, מייסד חברת לאומי Check - תאגיד העזר הבנקאי הראשון בארץ המספק שירותי הבטחת פירעון וניכיון צ'קים - משמש כמנכ"ל החברה משנת 2005. נגד היוזמה להקמת החברה הושמעה הטענה כי לחברות האשראי לא יהיה אינטרס לפתח מוצר העלול להתחרות בהן. אך שמעוני, בן 39, הצליח לשכנע את הספקנים כי אין זה משנה מהו הצינור להעברת הכסף כל עוד הכסף עובר, והחברה הוקמה כחברה בת של לאומי קארד.

דן אורנשטיין

דן אורנשטיין משמש זה שנתיים כמנכ"ל חטיבת יונדאי בכלמוביל, ולפני כן כיהן כמנכ"ל חטיבת מיצובישי בחברה. אורנשטיין קיבל את החטיבה אחרי עלייה מטאורית במכירות והמשיך את המגמה, עם עלייה של 13.6% ב-2007. המהלך העיקרי שלו היה החדרת היונדאי i30, והוא מתכנן עוד מהלכים כמו פלישה לשוק היוקרה עם מכונית הסלון ג'נסיס.

אביה אלמוזנינו

אביה אלמוזנינו בת ה-32, מנכ"לית קלאב מד ישראל של רשת פתאל, נחשבת לאחת המנהלות הצעירות ביותר של קלאב מד בעולם ולמנהלת הצעירה ביותר של פתאל. ב-2001 נכנסה למלונות פתאל כמנהלת קבוצות במלון פרדייז קלאב, כעבור שנתיים הפכה למנהלת התפעולית של המלון. אחרי שנתיים נוספות קודמה לתפקיד מנכ"לית מלון מרידיאן אילת, ספינת הדגל של הרשת באילת. לאחר חצי שנה בלבד עברה לנהל את מועדון הקלאב מד קורל ביץ' אילת, הנחשב לאחד המלונות המצליחים בעיר, תפקיד שהיא מבצעת זה שלוש שנים.הפיננסיירים

רונן אידל

רונן אידל, בן 36, פרש ב-2004 מאגף שוק ההון במשרד האוצר כמנהל מחלקת ביטוח חיים. בשלוש השנים האחרונות הוא הקים חברה לייעוץ אסטרטגי ומקצועי בניהול השקעות בתחום הפיננסי, והוא מספק שירותים לחברות הגדולות בשוק ההון. במקביל נכנס כשותף בבית השקעות קטן. עוד נשמע עליו.

ירון שקדי

כראש דסק ארצות הברית בקמליה שוקי הון, חברת ברוקרים בינ"ל לפעילות בני"ע זרים, מתמחה ירון שקדי בן ה-36 בעבודת אנליזה מיקרו ומקרו של השוק האמריקאי, של מניות ושל שוק הסחורות. הוא מרצה במכללות פיננסיות על שוק ההון האמריקאי ועל סחורות ונחשב למומחה בניתוח טכני ובתוכנות סריקה. בעבר ניהל את חדר המסחר והיה ראש דסק חו"ל של בית ההשקעות קואטרו.

גלעד שמעוני

לשמעוני בן ה-36 יש 11 שנות ניסיון בשוק ההון וכיום הוא מכהן כמנכ"ל קרנות הנאמנות בבית ההשקעות אקסלנס, הנשלט על ידי חברת הביטוח הפניקס. אף שאקסלנס הוא אחד מבנקי ההשקעות המובילים בישראל, בתחום קרנות הנאמנות הוא התקשה לפתח לעצמו מעמד של מותג מוביל וחזק. לשמעוני יש שתי משימות הקשורות זו בזו: עצירת סחף הפידיונות בקרנות, והשגת תשואה טובה בקרנות כדי לחזק את המותג. הצלחה במשימות אלו עשויה לפתוח לפניו את הדרך לתפקידים בכירים נוספים.
>


ההייטקיסטים

ליאור לוין

לפני כשנה ייסד ליאור לוין, בן 23, את Veedda, סטארט אפ אינטרנטי שחולם לחולל מהפכה בתחום צריכת התוכן באינטרנט (Web 3.0). במיזם השקיע ג'ף פולבר, אנג'ל ומומחה בעל שם עולמי בתחום. לוין גם הקים עם אביב רווח קבוצה אקסקלוסיבית לסטארטאפיסטים צעירים עד גיל 30 שמטרתה יצירת קשרים, פיתוח עסקי, תמיכה ועוד. את הקבוצה מממנת קרן ההון סיכון גיזה. לפני כן הספיק לעבוד בתחום השיווק בחברות סטארט אפ מוכרות כמו 5min ואניבום.

ניר קוריס

ניר קוריס מגדיר את עצמו כיזם מגיל 12, וכבר בגיל 16 עשה עסקים במכירת דומיינים. כיום, בגיל 26, הפך קוריס למייסד מחנה ההיי טק הראשון מסוגו בישראל ובעולם היהודי בכלל eCamp Israel, מחנה קיץ טכנולוגי בינלאומי לבני נוער מישראל ומהתפוצות. בעבר עבד בחברת הסטארט אפ WeFi. במקביל הוא פעיל בתחום "אינטרנט אלחוטי בחינם" בישראל.

יואב אבירם

עד לפני ששה חודשים עבד יואב אבירם, בן 30, כמנהל מוצר בגוף הפיתוח של חברת TTI-Telecom, המספקת תוכנות לניהול רשתות תקשורת מהגדולות בעולם. במשך שבע שנות עבודתו בחברה צבר ניסיון טכנולוגי רב אך גם ידע בניהול ובעבודה עם חברות תקשורת גדולות. במקביל השלים תואר ראשון בפילוסופיה. לפני ששה חודשים פרש ומאז הוא שוקד על הקמת סטראט אפ מהפכני ומסווג בתחום ניתוח דפוסי תעבורת המידע באינטרנט. אם כל זה לא מספיק, הוא גם ייסד חברת ייעוץ.המשווקים

עמית שגיא

מאז תחילת 2005 אחראי עמית שגיא, מנהל מחלקת האסטרטגיה השיווקית בסלקום, על פיתוח וניהול האסטרטגיה השיווקית והמותג, מחקר לקוחות, מחקר לקוחות מבוסס בסיסי נתונים ומודלים סטטיסטיים, ניתוח תחרותי וניהול פרויקט האתר החדש של סלקום. לשגיא, בן 38, מעורבות גבוהה בתהליכי קבלת החלטות ובביצוע של מהלכים שיווקיים אסטרטגיים.

רונן גלפרין

בגיל 33 רונן גלפרין הוא סמנכ"ל השיווק הצעיר ביותר שהיה לוויזה כ.א.ל אי פעם. הוא התחיל כנציג שירות בחברה ומאז התקדם במהירות עד שבאחרונה מונה לסמנכ"ל. הוא כבר הספיק להוביל את המהלך להחלפת תכנית צבירת הנקודות המיושנת בתכנית הטבות חדשה. באחרונה התראיין ל-TheMarker ואמר כי עדיין אינו חושב על תפקידו הבא, אבל אם בגיל זה הוא כבר סמנכ"ל השיווק של אחת מחברות כרטיסי האשראי הגדולות - השמים הם באמת הגבול.

שי גורן

שי גורן, בן 37, הוא יד ימינו של אילן שילוח והמועמד לרשת אותו בראשות מקאן אריקסון, משרד הפרסום הגדול בארץ; כך לפחות טוענים המקורבים לשילוח ומי שמסתובבים במסדרונות החברה. כאות הערכה, ואולי אף כסימן לבאות, מונה גורן למשנה למנכ"ל המשרד בתחילת השנה. ראשי החטיבות האחרות במקאן, המקבילים לו, נשארו בינתיים עם הטייטל הקודם - "סמנכ"ל לקוחות".

גיא וינברגר

וינברגר, בן 37, הוא פרסומאי זה תשע שנים ועובד שבעה ימים בשבוע סביב השעון. זה לא הפריע לו לכתוב דוקטורט בפילוסופיה בבוסטון יוניברסיטי ולאסוף תארים. לפני כחודש חטף אותו איילון זרמון ממקאן אריקסון, שם שימש כפלנר בכיר, ומינה אותו לסמנכ"ל אסטרטגיה בזרמון גולדמן. זרמון האמין שהצעיר יוכל להוביל את תהליך ההתבגרות של המשרד ולחדדו אסטרטגית לקראת מעבר לחמישייה המובילה של משרדי הפרסום. לפני כחודש קיבל וינברגר תואר חדש - משנה למנכ"ל - התואר הבכיר ביותר במשרד מלבד הבעלים.היצירתיים

רואי רוט ויעל טבת

רואי רוט ויעל טבת, בני 36 שניהם, למדו יחד בבצלאל. לאחר סיום הלימודים פתחו את סטודיו רוט-טבת, המתמחה בחוויית עיצוב חלל שונה וכבר חתום על פרויקטים לחברות גדולות כמו סלקום, סמסונג, וולוו ובזק. המשרד, האחראי לעיצובם של מועדון האומן וחללי בילוי שונים, זוכה להערכה גם בחו"ל; בשנת 2004 הוא עיצב בתערוכת הלוויין של הסלון דה מובילה במילנו את הלאונג' המוסיקלי, וקצר הצלחה רבה.

קובי אופינקורו

קובי אופינקורו, בן 38, משמש זה שנתיים וחצי מנהל הקריאייטיב ומחלקת הפרומו של רשת, לאחר שזו "גנבה" אותו מקשת, שם עסק באותם תחומים במשך שבע שנים. הפרומואים שיצר, ובהם "מרחק נגיעה", "הכל דבש", "רוקדים עם כוכבים" ו"הפוליגרף", זכו לתשבחות ופרסים חשובים, האחרון שבהם אף נמכר לחו"ל. אופינקורו נחשב למומחה למיתוג טלוויזיוני וליצירת זהות של תחנה, היודע כיצד להרחיב את גבולות המותג.

אריק לרנר

ב-2006, אחרי שסיים לימודי עיצוב גרפי בבצלאל וזכה בתחרות שערכה אניבום, עבד לרנר (25) כמעצב בחברת הנדס-אפ ובחברת ג'ירונימו. לפני כמה חודשים יצר לחברת פרטיזן מלונדון שתי פרסומות: האחת לוודאפון והשנייה לקוקה קולה (במיוחד לאולימפיאדה). הפרסומת השנייה זיכתה אותו בארה"ב במקום הראשון בטבלת הפרסומות האהובות והזכורות ביותר בזמן האולימפיאדה.המשפטנים

רולה דלה-מובאריקי

רולה דלה-מובאריקי, עורכת דין ערבייה בת 33, כבר הצליחה לפרוץ את תקרת הזכוכית ולחדור ללב הסיטי. אחרי תארים במשפטים ובמימון והתמחות במשרד יגאל ארנון ושות', הצטרפה כשכירה והפכה לשותפה במשרד גלוזמן, שם טוב, חוברס, ברויד ושות' הנמצא בצמיחה מתמדת. היא מייצגת חברות כמו פזקר, פרוטרום תעשיות, חיון ומשפחת רקנאטי, והאמביציה שלה מובילה אותה מעלה, אל תקרות הזכוכית הבאות.

ירון קוסטליץ

עו"ד ירון קוסטליץ, יד ימינו של עו"ד יעקב וינרוט, מצויד ברזומה הנכון: הצטיינות יתרה בלימודים והתמחות אצל וינרוט. אחרי כמה שנים כתובע צבאי וניהול משפטי סרבנים נחת לסיבוב נוסף לצד פרקליטם של שועי הארץ. קוסטליץ בן ה-32 שותף במשרד כבר שנתיים. יחד עם וינרוט הוא שוקד על תיקיהם של לקוחות מתוקשרים כגון מיכאל צ'רנוי ואביגדור ליברמן. החריצות, הפלפול המשפטי והיושרה הם שימקמו אותו בקרוב במקום טוב בפנקסי הטלפונים של חשודים בעבירות צווארון לבן.

גיל דחוח

עו"ד גיל דחוח, בן 38, היה ב"דרך" לייצג את זאב רוזנשטיין ועברייני צמרת אחרים. שמונה שנים עבד עם עו"ד ששי גז על תיקים מפורסמים, כמו רצח נהג המונית דרק רוט, וייצג את עמירם הוכברג שחטף את בנו ורצח את האם והסבתא. ב-2001 חבר לשותפות עם עו"ד אסף ברם והחל לפזול למגזר הצווארון הלבן, שם הוא נוסק בתחום ניירות הערך. הוא עוסק בתיק פרשת בולוס, והספיק לייצג את מנכ"ל חברת החיתום של בית ההשקעות אלטשולר שחם ובעלי השליטה בחברה הציבורית נמל בזל.משרתי הציבור

נגה רובינשטיין

נגה רובינשטיין, בת 37, ניחנה בברק מקצועי ובכישורים אקדמיים יוצאי דופן לצד מצפוניות ויכולות רב תחומיות. אלה הפכו אותה לאחת מעמודי התווך במשרד היועץ המשפטי לממשלה וליד ימינה (לשעבר) של דידי לחמן-מסר בתחום התקשורת. רובינשטיין לחמה לצד לחמן-מסר במאבקי הרגולציה הקשים של העשור האחרון: הבעלות בתשתיות התקשורת, הבעלויות הצולבות במדיה, הניהול הכושל ברשות השידור, הסדרת השידורים בכבלים, בלוויין ובטלוויזיה המסחרית ועוד. כיועצת המשפטית של משרד התקשורת הובילה את הטיפול בהפרטת בזק, עסקה ברפורמה בתחום הדואר ומטפלת בשלל נושאים נוספים.

רוית דום-פידל

עו"ד רוית דום פידל, בת 35, היא ראש המטה של יו"ר ההסתדרות עופר עיני. הצעירה הכריזמטית בוחשת בליבת מאבקי ההסתדרות, משתתפת בישיבות הסגורות, מטפלת בנושאים שונים בשליחות היו"ר ולא אחת נותנת תשובות מטעמו. דום-פידל, שחברה לעיני בשנת 2000, נחשבת למי שדחפה, יחד עם הבוס שלה, את חוק הפנסיה - הסכם היסטורי לפנסיה מקיפה חובה לכלל המשק.

יואב צוקרמן

עו"ד יואב צוקרמן, בן 36, מונה באחרונה לתפקיד סמנכ"ל פיתוח בחברת נמלי ישראל (חנ"י), אחר שלוש שנים כיועץ בכיר למנכ"ל. בתפקיד זה יוביל את שלב הפיתוח הבא של נמלי ישראל בהיקף של כ-800 מיליון דולר, וכן את יישום מודל Landlord בנמלים. צוקרמן - בנו של הממונה על שוק ההון באוצר לשעבר ונשיא המכללה לישראל, פרופ' בן-עמי צוקרמן - שימש בעבר כיועץ שר התחבורה לענייני תאגידים וקידם שם תהליכי הפרטה של חברות ממשלתיות כמו צים ואל על. ב-2002 מונה למזכיר הנהלת רשות הנמלים וריכז את עבודת מטה הרשות שהובילה לרפורמה בנמלי ישראל.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker