מריל לינץ' מינתה את סיגל שפירא לעמוד בראש Global Wealth Management של השוק הישראלי

שפירא תוביל צוות גלובלי המונה 15 איש בתל אביב, ניו יורק, לונדון, פאריס וג'נווה; קודם להצטרפותה למריל לינץ' עבדה שפירא כעורכת דין במחלקת החקירות הכלכליות של רשות ניירות ערך

TheMarker digital
TheMarker digital

מריל לינץ' הודיעה היום על מינויה של סיגל שפירא לעמוד בראש Global Wealth Management - GWM של השוק הישראלי בארץ וברחבי העולם.

סיגל שפירא הצטרפה למריל לינץ' בשנת 2000 וכיהנה כיועצת פיננסית בינלאומית בכירה אל מול לקוחות המנהלים תיקים בהיקף של מיליון דולר ומעלה. קודם להצטרפותה למריל לינץ' עבדה שפירא כעורכת דין במחלקת החקירות הכלכליות של רשות ניירות ערך.

שפירא מחזיקה בתואר שני במינהל עסקים מברוך קולג' בניו יורק ובתואר ראשון במשפטים וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

נורית בר-רדר מונתה לחשבת בחברת בלמוט

נורית בר-רדר מונתה לחשבת בחברת בלמוט המתמחה בתחום מיכון טכנולוגי ומכונות בנקאיות. במסגרת תפקידה תהיה אחראית על מערך ניהול הכספים והפעולות הפיננסיות בחברה.

בתפקידיה הקודמים שימשה בר-רדר כמנהלת כספים חטיבתית בחברת Comverse במשך חמש וחצי שנים וכן מנהלת מחלקה כלכלית בחברת SmarTeam במשך שנה וחצי. בר-רדר מחליפה את סמנכ"ל הכספים הקודם בבלמוט, דורון ליבנה, שיוצא לדרך עצמאית.

בר-רדר בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול מטעם אוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות בחשבונאות ומימון מטעם אוניברסיטת תל אביב.

מיכל כספי-שפירא מונתה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת לוינשטין

מיכל כספי-שפירא מונתה לסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת לוינשטין. כספי-שפירא, בוגרת הפקולטה למדעי המדינה ובעלת רישיון לשמאות מקרקעין, שימשה בעבר כשמאית בבנק דיסקונט ובנק לאומי.

בתפקידה החדש בקבוצת לוינשטין תתמקד בבדיקת וייזום עסקות נדל"ן חדשות בארץ ובחו"ל.

לדברי שאולי לוטן, מנכ"ל הקבוצה: "מדובר בתפקיד חדש בקבוצה, שנדרש בעקבות התרחבות פעילותה של קבוצת לוינשטין בתחום המקרקעין והנדל"ן בארץ ובחו"ל, כמו גם פנייתה בעתיד של הקבוצה לתחומים נוספים. לכספי היכרות רבת שנים עם עולם הנדל"ן במגזר העסקי והפרטי כאחד, היא אף ליוותה במסגרת תפקידה כשמאית בנק דיסקונט את פרויקט מגדל דיסקונט של קבוצת לוינשטין".

כספי משמשת כמשקיפה בוועדה לתקינת שמאית של משרד המשפטים ומשמשת כיו"ר ועדת משנה לצורך כתיבת תקן לבטוחות שומות לאשראי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker