מיליונר, סוציאליסט וסטודנט

אבי שקד הרוויח מהימורים באינטרנט וכעת הוא תורם למען פשרה בירושלים ■ מיהו העובד בעל הקידום המטאורי בשופרסל? נכדו של אברהם ליבנת, אחד מבעלי השליטה באי.די.בי ■ דורית ביניש נפרדה מנשיא לשכת עורכי הדין וניצלה ההזדמנות לדבר על פרידמן ■ שרי אריסון בונה אסטרטגיה ■ עו"ד טויסטר הוא שמאי של כבוד ■ ושר התיירות מחכה לתיירים

TheMarker digital

מאת אריק מירובסקי, זוהר בלומנקרנץ ו-TheMarker

הסטודנטים שסיימו לא מכבר מאבק מתיש בתביעה להפחית את שכר הלימוד התגלו אתמול כבעלי מקורות כספיים לא מבוטלים, כאשר גייסו אלפי שקלים למודעות ענק בעיתונות למען פשרה בירושלים. אתמול התברר שמי שמימן את המודעות היה המיליונר הסוציאליסט אבי שקד, שעשה את הונו מתשתיות לאתרי הימורים באינטרנט. שקד הקדיש בעבר נתחים מהונו ליוזמת ז'נווה והבטיח להקים קרן השקעות בעסקים בשטחים אם ייפתח מו"מ בין ממשלת ישראל לחמאס.

קידום מהיר בשופרסל

במעמד צד אחד

נשיאת בית המשפט העליון דורית ביניש ערכה אתמול אירוע פרידה לנשיא הפורש של לשכת עורכי הדין, ד"ר שלמה כהן. כמקובל בחודשים האחרונים, נוצל האירוע לנאומים קצרים שמיטבם היה שפיכת קיתונות על שר המשפטים דניאל פרידמן, שנעדר מהאירוע החגיגי.

הנשיאה הזהירה מנעילת שערי בית המשפט בפני מיעוטים מקופחים וכהן, שגלימת הממלכתיות הוסרה ממנו, הגדיר את פעילות של השר השנוי במחלוקת כ"איום אסטרטגי על המדינה".

במקום השר הנעדר נכח באירוע השר לשעבר, יוסף (טומי) לפיד, נשיא בית המשפט העליון לשעבר, אהרן ברק, שרת החינוך לשעבר, שולמית אלוני, ח"כ אופיר פינס, שופטים ועורכי דין. ראש לשכת עורכי הדין, עו"ד יורי גיא-רון, שהנחה את הארוע, אמר כי סיבת פעילותו העיקרית של שלמה בלשכת עורכי הדין היא רצונו הבלתי מתפשר להגן על מעמדו וסמכויותיו של בית המשפט העליון. לפיד ציין את המאמץ המשותף שלו ושל כהן כראש לשכה לשים קץ לחרם השופטים על לשכת עורכי הדין.

אריסון בונה אסטרטגיה

שרי אריסון, בעלת השליטה המוחלטת בבנק הפועלים, שיכון ובינוי אחזקות, מיזמי שלווה רוחנית ומפעלי צדקה משפיעים, עובדת על תוכנית אסטרטגית לחברת אריסון השקעות בראשה היא עומדת. המקורבים אינם מסגירים פרטים, אבל יש סיכוי שהתוכנית או פרטים ממנה יוצגו בתחילת 2008 לציבור.

טויסטר שמאי-כבוד

במסגרת הכנס השנתי של לשכת שמאי המקרקעין באילת הוענק לעו"ד עופר טויסטר תואר חבר כבוד של לשכת שמאי המקרקעין בישראל. טויסטר הוא הראשון שמקבל תואר חבר כבוד, שאותו מעניקים השמאים למי שהם חפצים ביקרו. בתעודת הכבוד שקיבל עו"ד טויסטר, נכתב כי התואר מוענק בשל תרומתו לקידום נושאי התכנון והבנייה בישראל, מעורבותו ועזרתו למקצוע שמאות המקרקעין בישראל, נכונותו לסייע למוסדות הלשכה, פעילותו במועצת שמאי המקרקעין ותפקידו כיו"ר ועדת הערר לבחינות, וגם מזגו הנוח וחוש ההומור הייחודי שלו.

אהרונוביץ רוצה יותר

יו"ר מועצת המנהלים של אל על איזי בורוביץ והמנכ"ל חיים רומנו אירחו את 32 הנציגים המסחריים של החברה בעולם. האירוע התקיים במלון קרלטון בתל אביב, בהשתתפות שר התיירות יצחק אהרונוביץ ומנכ"ל משרדו שאול צמח. במפגש עם נציגי חברת התעופה הביע שר התיירות תקווה כי במהלך 2008 יגיעו לישראל 3 מיליון תיירים, לעומת 1.9 מיליון תיירים שהגיעו עד כה השנה.

עוברים

הוועדה לאיתור מועמדים במשרד השיכון והבינוי בחרה בעו"ד רוני סיגל לתפקיד רשם הקבלנים. הוא יחליף את יוסף רזי שביצע את התפקיד עד היום כמ"מ.

יואב אדלר מונה למנהל השיווק של "זיו-אב הנדסה". עד לאחרונה ניהל את פעילות חברת "זיו-אב הנדסה" בתחום מוצרי ביטחון ו-HLS.

ניר יפה מונה למנהל פעילות סייבל שוקי הון. בתפקידו האחרון שימש מנכ"ל קבוצת פינוטק ישראל.

דני גולדברג מונה למנהל מכירות ב-Ransys. בתפקידו הקודם שימש מנהל מכירות בבית התוכנה GONET.

נסים טל מונה למנהל מוקד ההזמנות הטלפוני החדש של דיזנהויז יוניתורס. בתפקידו האחרון שימש סמנכ"ל תיירות פנים בקבוצת "איסתא".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker