עובדת בנק הפועלים: משה עמית יו"ר אקסלנס הטריד אותי בעבר

חברת הפניקס שמינתה את עמית ליו"ר בית ההשקעות אקסלנס מסרבת להגיב לטענות ■ העובדת, ליוי גוראל-אפל, עוסקת ביעוץ משפטי בבנק הפועלים, וטוענת כי עמית נישק אותה על פיה לפני שנים

טלי חרותי-סובר
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
משה עמית
משה עמית

"גם אני הוטרדתי. לפני כ-15 שנה משה עמית, שהיה חבר הנהלה בבנק הפועלים, נישק אותי על הפה", כתבה עובדת בנק הפועלים ליוי גוראל-אפל בפוסט שפירסמה אתמול (ד') בעמוד הפייסבוק שלה, ושחשפה שרון שפורר באתר המקום הכי חם בגיהינום.

"זה היה בעת שהייתי יועצת משפטית של בנק קונטיננטל והוא היה יו"ר הדירקטוריון. עד היום אני לא מצליחה להבין איך לא הגבתי בתקיפות באותו מעמד, ופשוט הזזתי את הראש והמשכתי הלאה. שיתפתי חברים לעבודה במה שקרה ווידאתי שלא תהיה לו יותר הזדמנות לעשות זאת. אבל עד היום מלווה אותי תחושת חוסר האונים שהרגשתי אז, כשגבר בעל מעמד כה גבוה במערכת בה עבדתי, שיכולה להיות לו השפעה משמעותית על המשך הקריירה שלי, נוטל לעצמו את החירות לעשות כזה מעשה ואני חוששת מלהגיב ...עכשיו החלטתי לא לשתוק עוד. למען ביתי ולמען כל הנשים הצעירות שעלולות למצוא עצמן במצב דומה. שידעו כל בעלי הכוח והמעמד שיבוא יום והאמת תצא לאור ואולי יחשבו פעמיים לפני שיעשו זאת לאישה נוספת".

גוראל אפל היא משפטנית ועובדת ותיקה בבנק הפועלים, העוסקת ביעוץ משפטי.

בבנק הפועלים אישרו כי עמית הוא חבר דירקטוריון בשתי חברות הקשורות לבנק, ולא התחמקו מתגובה: "אתמול הגיעה לידיעת הבנק טענה של עובדת על הטרדה שאירעה לפני כ-15 שנה. הבנק החל לבדוק את הנושא מיידית. הבנק דיווח על כך לפיקוח על הבנקים בבנק ישראל. יודגש, כי לבנק הפועלים יש מדיניות ברורה של שמירה על כבוד עובדיו ומניעת הטרדות". גם גורם בכיר בבנק הדגיש היום כי הנושא נמצא בבדיקה.

כיום עמית הוא יו"ר דירקטוריון בית ההשקעות אקסלנס, ומונה לתפקיד על ידי הפניקס. פנייה לחברת הפניקס לא זכתה לתגובה, וזאת על אף העובדה שהנושא הגיע לכותרות כבר אתמול.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker