לאחר שנתיים בבית המשפט - בכירה במשרד הרווחה משכה את התביעה נגד המנכ"ל לשעבר

אחרי שנתיים וחצי הגיעו אלין אלול, המקורבת לשר חיים כץ ובכירה במשרד הרווחה, וכן יוסי סילמן, לשעבר מנכ"ל המשרד, לבית הדין לעבודה, רק כדי שאלול תמשוך ללא תנאים את תביעת הדיבה שהגישה

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יוסי סילמן כמנכ"ל משרד הרווחה, ב-2013
טלי חרותי-סובר

אלין אלול, היום אחת הנשים הבכירות במשרד הרווחה, משכה הבוקר (ב') את תביעת הדיבה האישית שהגישה לפני כשנתיים וחצי, נגד מי שהיה אז מנכ"ל משרד הרווחה יוסי סילמן. התביעה, שעמדה על סך 400 אלף שקל, הוגשה בבית הדין לעבודה בתל אביב, שם טענה אלול כי סילמן פגע בשמה כשאמר שהתרשלה בטיפול בילד, כשהיתה רכזת היחידה לחקירות ילדים. התביעה האישית של אלול (ללא קשר למשרד הרווחה ולא במימונו) היוותה את שיאה של מערכת יחסית עכורה בינה לבין המנכ"ל שהגיע עם השר מאיר כהן, ופוטר על ידי השר חיים כץ.

השניים הגיעו הבוקר לבית המשפט לתחילת התהליך, אלא שאז הפתיעה אלול והחליטה למשוך את תביעתה ללא כל תנאי. לסיום התהליך השניים חתמו על הסכם פשרה (היא מושכת, סילמן מאשר)שנכתב על ידי השופט וקיבל תוקף של פסק דין. מקורבים לסילמן, היום מנכ"ל עיריית חולון, סיפרו כי הוא דווקא קיווה שהתהליך יתקיים, כמו גם כל העדים שהיו אמורים להתחיל להעיד היום, אלא שכאמור, זה כבר לא יקרה.

מיד לאחר פטירתו של אליעזר יבלון, לשעבר מנכ"ל המשרד, מונתה דווקא אלול לממלא מקום מנכ"ל על ידי השר כץ, על אף התנגדות נחרצת של נציבות שירות המדינה שטענה כי אלול אינה עומדת בתנאי סף גם לא לתפקיד ממלא מקום. כץ התעלם מטענות הנציבות. לאחרונה מונתה אלול לתפקיד בכיר אחר, ראש אגף שירותי התקון בירושלים העוסק בשיקום נוער מנותק.

סילמן אישר כי מלול משכה את התביעה. דוברות בתי המשפט אישרה כי משיכת התביעה קיבלה תוקף של פסק דין.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker