עידו סולומון

חברת ניוטון חיפוש פטנטים משיקה בימים אלה מועדון ליזמים, שייהנו מהטבות החל מתיאום פגישות ועד ל"פתיחת דלתות" אצל משקיעים פוטנציאלים. המועדון פתוח עבור יזמים, שהמצאתם הוכחה כמקורית.

"הקמנו את המועדון במטרה להפוך לסוכנות יזמים ראשית, שתפקידה, פרט ליצירת השידוך המתאים עם המשקיע, גם להדריך וללוות את היזם בתוך אוקיאנוס נותני השירות באופן שיאפשר לו למקסם את סיכוייו להשקעה. המועדון מאפשר לחבריו לקבל מידע רב על הגורמים המקצועיים השונים הקשורים לרישום ופיתוח פטנטים, ונועד לספק ליזמים, החברים במועדון, ולמשקיעים, הפונים אליו, את הסיוע והליווי הטובים ביותר".

בין השירותים ניתן למנות: עריכת פטנטים, ראיית חשבון, עריכת דין, תכנון ופיתוח הנדסי, עיצוב מוצר, אימון עסקי, עריכת מצגות וסרטים בתלת מימד, עריכת סקרי שוק, בניית תכנית עסקית ועוד.

ניוטון חיפוש פטנטים היא חברה מתמחה בחיפוש פטנטים ובדיקת המצאות עבור יזמים, חברות, ממציאים פרטיים ועורכי פטנטים מכל העולם. היא בודקת במאגרי הפטנטים ומאגרי המידע השונים, אם קיימים פרסומים קודמים של ההמצאה בטרם היא תוגש כבקשה לפטנט.

לאחרונה הקימה החברה סניף חדש באטלנטה, בארה"ב, תחת שם המותג Patentest. הסניף החדש מצטרף למשרד הראשי בישראל ולסניף השבדי ויספק ליזמים האמריקאים שירות לקוחות ותמיכה לשירותי ניוטון הניתנים דרך אתר החברה. בנוסף, מחלקת הפיתוח הראשית של ניוטון חיפוש פטנטים, האחראית על שיפור כלי החיפוש ומערכות ייצור הדוחות תעבור לשבת בסניף האמריקאי. אלעד רצון, ששימש עד לאחרונה כסמנכ"ל בחברה, מונה בימים אלו למנכ"ל חברת הבת בארה"ב.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker