עובדי כלל ביטוח ישביתו את הפעילות החל מהשבוע הבא

העובדים מוחים נגד "סחבת במשא ומתן" עם ההנהלה לקראת החתימה על הסכם חדש

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
משרדי כלל ביטוח לאחר נטישת העובדים
משרדי כלל ביטוח

ההסתדרות הכריזה על שביתה כוללת של כלל ביטוח החל מיום א' הבא שתכלול 4000 עובדים. הרקע להחרפת הצעדים היו "סירובה העיקש של הנהלת כלל ביטוח לקדם את המו"מ להסכם קיבוצי חדש בחברה", כך על פי הודעת הארגון.

לדברי ההסתדרות, כחלק מהשביתה לא יתקיימו קבלות קהל בכל סניפי ומשרדי החברה ברחבי הארץ, לא יתקבלו שיחות במוקדי שירות הלקוחות, לא יינתן שירות למעסיקים, לא יישלחו דו"חות, מכתבים ומסמכים ללקוחות ולא יבוצעו פעולות השקעה הקשורות לכספי העמיתים.

לפני חודש כבר הוכרז סכסוך עבודה בחברה, והעובדים כבר נוקטים בצעדים ארגוניים במסגרתם מושבתים סניפי החברה בירושלים, חיפה ובאר שבע, ומהיום (ב') תושבת הפעילות גם במטה המרכזי של החברה בתל אביב.

בוועד מוסיפים כי הרקע לעיצומים הוא "המבוי הסתום אליו נקלע המשא ומתן, וסירובה של ההנהלה לגבש הסכם קיבוצי חדש בחברה".

מכלל ביטוח נמסר בתגובה: "מנכ"ל החברה קורא לוועד העובדים לחזור אל שולחן המשא ומתן במטרה להגיע להתקדמות משמעותית ולסיים את סכסוך העבודה. הנהלת החברה מוקירה את העובדים ומבקשת להיטיב את תנאי העסקתם, בין היתר, באמצעות שמירה על השכר הריאלי והענקת תוספות שכר, העלאת שכר המינימום, הענקת בונוסים והגדלת תקציב הרווחה, זאת בהתאם לביצועי החברה, והכל כחלק מהגעה להסכם כולל. לצערנו, ועד העובדים בוחר להתעלם מפניה זו ונקוט בדרכים כוחניות של שביתות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker