יעקב פרי מונה ליו"ר החברה הבורסאית בי קונטקט

פרי, לשעבר מנכ"ל ונשיא סלקום, מכהן כיום גם כיו"ר בנק מזרחי טפחות ויו"ר חברת ליפמן; בי קונטקט עוסקת בפיתוח מוצרי תוכן ויישומים סלולרים לעסקים

TheMarker digital

יעקב פרי, אשר כיהן בעבר כמנכ"ל ונשיא סלקום וכיום מכהן כיו"ר בנק מזרחי טפחות ויו"ר חברת ליפמן, מונה ליו"ר פעיל בחברת בי קונטקט הנסחרת בתל אביב. בי קונטקט עוסקת בפיתוח שיווק ומכירה של מוצרי תוכן סלולרים ויישומים סלולרים לעסקים. מהחברה נמסר כי המינוי הוא חלק מאסטרטגיית ההתפתחות וההתרחבות של החברה.

פרי ציין, כי הוא "מאמין שאחד ממנועי הצמיחה המהותיים בשוק התקשורת הסלולרית הינו התוכן הסלולרי ושירותי הערך המוסף. ענף זה הינו במגמת צמיחה בארץ ובחו"ל, ולחברת בי קונטקט הכלים והיכולות להיות שחקן המוביל בו".

כיום מכהנים בדירקטוריון של החברה שחר סיידון, מבעלי סייבל השקעות אשר שימשה בהנפקת החברה כיועצת ההנפקה, ערן פפר מנכ"ל החברה וכן שני מייסדיה, תומר מערבי ויצחק ישראל.

בשנה האחרונה הרחיבה החברה את פעילותה לחו"ל, וביססה את עצמה בברזיל על ידי חתימה על חוזים עם המפעילים הסלולרים המובילים באמריקה הלטינית. כפי שפורסם בחודש שעבר, הנציגות של בי קונטקט בברזיל נמצאת במו"מ מתקדם לרכישת חברת תוכן מקומית, כחלק מצעדי ההתרחבות שלה באמריקה הלטינית.

המינוי יאושר סופית באסיפה הכללית הקרובה של החברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker