מי יהיה הדובר החדש של המועצה להשכלה גבוהה? בדקו אם אתם מתאימים

עם עזיבתו של הדובר בשבע השנים האחרונות, שרון אחדות, מחפשת מל"ג דובר חדש. היום הוא היום האחרון להגשת מועמדות למכרז החיצוני

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
האוניברסיטה העברית
האוניברסיטה העבריתצילום: אוליבייה פיטוסי

היום (ג') הוא היום האחרון להגשת המועמדות לתפקיד דובר המועצה להשכלה גבוהה והוועדה לתכנון ותיקצוב (מל"ג–ות"ת). מדובר במכרז חיצוני מהיר שפורסם רק לפני שבועיים, לאחר שמכרז פנימי לתפקיד לא העלה מועמדים מתאימים, ומיועד כמובן לשני המינים.

דרישות התפקיד הן תואר אקדמי בתחום תקשורת או מדיניות ציבורית או בתחום רלוונטי דומה, או לימודי תעודה מוכרים. כמו כן נדרש ניסיון עבודה של 5 שנים לפחות בתפקיד דובר בגופים רלוונטיים, עם עדיפות לניסיון כדובר במגזר הציבורי. גם היכרות טובה עם כלי התקשורת והכרת עבודתה של הכנסת והממשלה הם אחד הקריטריונים. העבודה מתבצעת בירושלים ותחילתה – מידית. למעלה מ-50 איש הגישו מועמדות לתפקיד עד היום. המכרז יסגר בשעה 16:00.

החיפוש אחר דובר חדש החל ממש לאחרונה, לאחר שהדובר בשבע השנים האחרונות, שרון אחדות, הודיע כי יסיים את תפקידו. אחדות, ששימש לפני כן כדובר המשרד להגנת הסביבה במשך כעשור, שימש במקביל לעבודתו במל"ג גם כראש מערך התקשורת והאסטרטגיה של הוועדה לשינוי חברתי כלכלי - ועדת טרכטנברג. לבקשת מנכ"ל המל"ג, גדי פרנק, ימשיך אחדות בתפקידו עד למינוי מליאת המל"ג החדשה, במרץ 2017. אחדות מתעתד להקים משרד בוטיק המתמחה בממשקים שבין תקשורת אסטרטגיה ורגולציה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker