ההסתדרות הכללית: יוקם ועד עובדים בפירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג

היום קיימו חברי הוועד ונציגי ההסתדרות אסיפות הסברה ■ הנהלת ארנסט אנד יאנג: "אם וככל שיוקם ועד נדבר עם הנציגות הנבחרת ונפעל בשיתוף פעולה מלא לטובת העובדים והפירמה"

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

היום (ד') החל ועד הפעולה בפירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג (EY) ישראל - קוסט פורר גבאי את קסירר, לצד נציגי האגף להתאגדות עובדים בהסתדרות, לאגד את העובדים בהסתדרות הכללית. עובדים הפעילים בוועד הציבו דוכנים במטה החברה בתל-אביב וקיימו אסיפות הסברה.

EY היא פירמות רואי חשבון עולמית שמשרדיה הראשיים ממוקמים בלונדון. בישראל מועסקים בה כ-1,800 עובדים בסניפי החברה בתל-אביב, חיפה, באר שבע וירושלים.

מוועד הפעולה נמסר כי "בחברה המעסיקה מספר רב כל כך של עובדים חייב להיות ארגון עובדים שייצג את צרכי העובדים מול ההנהלה. ההתאגדות תייצג את כל עובדי החברה בארץ על כל סניפיה, בכל הדרגים ובכל סוגי התפקידים, ותפעל להגן ולשפר את תנאי ההעסקה, העבודה והרווחה של העובדים. ההתאגדות טומנת בהצלחתה את היכולת לשפר ולהעצים את הדיאלוג עם ההנהלה, ומעורבות העובדים בחברה".

מארנסט אנד יאנג נמסר: "הנהלת EY ישראל מכבדת את זכותו של כל עובד לבחור האם להצטרף או שלא להצטרף להתאגדות. אם וככל שיוקם ועד נדבר עם הנציגות הנבחרת ונפעל בשיתוף פעולה מלא לטובת העובדים והפירמה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker