חוששים מפירוק? עובדי מגה שכרו את ורדה אלשיך לייעץ במו"מ מול ההנהלה

מהוועד נמסר כי הוחלט לשכור את אלשיך על רקע ההידרדרות במצב החברה, והחלטת ההנהלה לסגור סניפים ולפטר עובדים ■ הוועד לא הסכים להתייחס לנושא שכרה של אלשיך.

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול

ועד עובדי מגה שכר באחרונה את שירותי השופטת בדימוס ורדה אלשיך, מומחית לפירוקי חברות, כדי שתייעץ לו בנושאים משפטיים.

ההערכות הן כי נציגי העובדים חוששים ממקרה של פירוק החברה. אלשיך כיהנה כסגנית נשיאת בית המשפט המחוזי בתל אביב, ניהלה את מחלקת הפירוקים וההליכים בבית המשפט ודנה בעשרות תיקי כינוס ופירוק של חברות.

ורדה אלשיךצילום: תומר אפלבאום

מהוועד נמסר כי הוחלט לשכור את אלשיך על רקע ההידרדרות במצב החברה בחודשים באחרונים, והחלטת ההנהלה לסגור סניפים ולפטר עובדים. הוועד לא הסכים להתייחס לנושא שכרה של אלשיך.

"החלטנו לצרף את אלשיך לצוות ייעוץ שכבר קיים, מכיוון שיש לה ניסיון רב ואנחנו בטוחים שהיא תוכל לייעץ לנו במשא ומתן מול ההנהלה", אמר אייל אלי, יו״ר ועד עובדי מגה. "אם ההנהלה רוצה להיכנס אתנו למשא ומתן, אנחנו רוצים לעשות זאת כמה שיותר מהר ומצפים שיזרימו לנו מהכסף — כי תוכנית ההבראה לא עובדת והם ממשיכים לקצץ ולפטר".

בוועד מדגישים כי הם רוצים להאמין שלא יגיעו למצב של פירוק החברה על 4,800 עובדיה, על אף החשש. "אני מקווה שלא תפורק, אבל אם מישהו יביא את החברה לפירוק אנחנו נטפל בזה בצורה משפטית", אמר אלי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום