מה עושה עכשיו שר הרווחה חיים כץ באילת ועל חשבון מי?

לשר השירותים החברתיים לא היה זמן להגיע לכנס שדרות לחברה, אבל היה זמן לנסוע לסופשבוע באילת כדי לחזק את כוחו בסיעת עוז של ההסתדרות. לא ברור מי מממן את הבילוי

טלי חרותי-סובר

שר הרווחה חיים כץ נסע לסוף שבוע באילת, יחד עם אשתו רותי, עובדת התעשיה האווירית, כדי להשתתף בכנס סיעת עוז בהסתדרות. סיעת עוז שכרה 220 חדרים במלון המלך שלמה וצפויה לבלות שם את כל סוף השבוע בדיונים מקצועיים. לא ברור מי מממן את הבילוי של השר ואשתו. לשאלת TheMarker האם המימון הוא עצמי, האם המדינה משלמת או אולי ההסתדרות, נמסר מדוברות לשכת השר: "אין תגובה". גם ההסתדרות סירבה להגיב.

עוז היא הסיעה שייסד כץ בהסתדרות ב-1998 ועמד בראשה במשך שנים עד שפרש ממנה רשמית כשמונה לשר אך גם היום הוא ממשיך להיות מעורב בפעילותה. הסיעה מקבלת 2 מיליון שקל בכל שנה מתקציב ההסתדרות, וחברה בקואליציית עוגנים שהקים עופר עיני והיום עומד בראשה אבי ניסנקורן. רוב חברי בית נבחרי ההסתדרות חברים באותה קואליציה.

חיים כ"ץ
חיים כ"ץצילום: תומר אפלבאום

השר כץ היה אחד השרים החברתיים הבודדים שלא טרחו כלל להגיע לכנס שדרות לחברה בעוד שקולגות כמו נפתלי בנט, ישראל כץ, יואב גלנט וכן אנשי אופוזיציה כמו יצחק (בוז'י) הרצוג, ציפי ליבני, וזהבה גלאון התייצבו בכנס. משרד הרווחה והשירותים החברתיים הסתפק בשליחת המנכ"ל לפאנל בנושא עובדים סוציאליים. לשאלת TheMarker מדוע השר לא הגיע, נמסר: "אין תגובה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker