ההסתדרות הלאומית הכריזה על סכסוך עבודה ברשת אלקטרה

על רקע שינויים ארגוניים וגל פיטורים הכריזה ההסתדרות הלאומית על סכסוך עבודה ברשת אלקטרה ■ חברת אלקטרה: "אנו מבצעים פעולות לטובת החברה בהסתמך על שיקולים עסקיים ובשיתוף ועד העובדים כשטובת העובדים לנגד עינינו"

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ההסתדרות הלאומית הכריזה סכסוך עבודה באלקטרה על רקע כך שלא הודיעה לעובדים על כוונתה לעשות שינויים ארגוניים הכוללים גל פיטורים, מכירת אלקטרה בר, סגירת סניפים בשקם אלקטריק ומחסני חשמל, והוצאת כלל עובדי הלוגיסטיקה למיקור חוץ.

בשל השינויים הארגוניים, הנהלת אלקטרה מתכוונת לפטר מאות עובדים ולסגור עשרות סניפי שקם אלקטריק, מחסני חשמל ואייס, וכל זאת ללא שיתוף ועד העובדים.

סניף שקם אלקטריק
חנות של שקם אלקטריקצילום: ניר קידר

החל מה-29 בנובמבר יהיו רשאים ועד העובדים וההסתדרות הלאומית להשבית את החברה כך שלא יבוצעו תיקוני מזגנים ללקוחות ותיקון מכשירי אלקטרה בר, לא יהיה מענה במוקד השירות ומוקד אלקטרה בר, וסניפי שקם אלקטריק, אייס ומחסני חשמל יהיו ריקים.

עוד הוסיפו בהסתדרות הלאומית, כי התנהלות ההנהלה מהווה התעלמות וזלזול בעובדים ופוגעת בהם. עוד נמסר כי בנוסף לכך שההנהלה לא גילתה לעובדים על שינויים מהותיים, היא פוגעת בזכויות ורווחת העובדים שעובדים מעל ל-12 שעות ביום.

חברת אלקטרה: "אנו מבצעים פעולות לטובת החברה בהסתמך על שיקולים עסקיים ובשיתוף ועד העובדים כשטובת העובדים לנגד עיננו. אנו מצרים על עמדתו של ועד העובדים ומבקשים לקדם דיאלוג שיביא להבנות לטובת העובדים ולהצלחתה של החברה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker