קומברס מפטרת כ-130 עובדים: יקבלו מענק של עד 8 משכורות ופיצויי פיטורים

הסכם קיבוצי נחתם בין ההסתדרות לבין חברת קומברס להסדרת פיטורי כ-130 עובדים ■ הפיטורים יתבצעו בהדרגה עד אמצע 2016 ■ העובדים התארגנו בהסתדרות באפריל 2015 ומאז נחתם עם ההנהלה הסכם שהסדיר את מעברם של 240 עובדים לחברה ההודית טק מהינדרה

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול

הסכם קיבוצי נחתם היום (א') בין ההסתדרות לבין הנהלת קומברס ישראל להסדרת פיטורי כ-130 עובדים שתיעשה באופן מדורג עד אמצע 2016. במסגרת ההסכם שנחתם היום, קומברס התחייבה להעניק מענק מוגדל של עד 8 משכורות, פיצויי פיטורים, ומימון ייעוץ והכוונה לעובדים הפורשים.

עובדי קומברס התארגנו בהסתדרות באפריל 2015 ומאז נחתם עם ההנהלה הסכם שהסדיר את מעברם של 240 עובדים לחברה ההודית טק מהינדרה.

לצד הסדרת הפיטורים, נקבע כי החברה תבצע השלמה רטרואקטיבית של הפרשה לקופות עבור רכיב פיצויי הפיטורים על מלוא השכר בגין כל שנות העבודה של כל העובדים בקומברס, ומעתה והלאה תפריש החברה הפרשות סוציאליות על השכר המלא.

משרדי קומברס

מחברת קומברס (ששינתה את שמה ל- XURA אחרי המיזוג עם acision) נמסר כי "מהלך זה הינו חלק מאסטרטגיה ארגונית ועסקית שהחברה מיישמת בכלל אתרי החברה בעולם, וזאת על מנת לאפשר לחברה חזרה לצמיחה ורווחיות.  

שמוליק חכם - מנהל פעילות החברה בישראל וראש צוות המשא ומתן: "קומברס (XURA) מיישמת את האסטרטגיה הארגונית עליה החליטה הנהלת החברה העולמית הכוללת הסכם שיתוף פעולה תפעולי עם חברת טק-מהינדרה ומכירת חטיבת הבילינג לחברת אמדוקס".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker