ועד העובדים במרכז האקדמי למשפט ועסקים בר"ג פתח בשביתה ללא הגבלת זמן

בוועד העובדים מוחים על הפערים בשכר ואי ההתקדמות במו"מ לקראת הסכם קיבוצי ■ במסגרת השביתה לא יינתנו שירותי מנהלה ■ המרכז האקדמי ר"ג: "הצענו לעובדי הסגל המנהלי הצעה המשפרת את תנאי העסקתם, ואנחנו מקווים כי הם יענו לה בחיוב בימים הקרובים"

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול

ועד העובדים המנהלי במרכז האקדמי למשפטים ועסקים ברמת גן, המאוגד בכוח לעובדים ישבית את פעילותו החל מהיום (א'), יום פתיחת הלימודים, ללא הגבלת זמן. במסגרת השביתה לא יינתנו לסטודנטים שירותי מנהלה, לרבות קבלת קהל, הפעלת הספרייה, תחזוקה, וטיפול בבחינות.

ועד העובדים שובת במחאה על הפערים בשכר בין עובדים שמבצעים את אותה העבודה, מתן תוספות שכר על-פי ותק ותפקיד, וסחבת במשא ומתן להסכם קיבוצי.

דרישות הוועד הן לקבל פנסיה מיטיבה והפרשות לקרן השתלמות לא רק לעובדים ותיקים, ולשיפור מינימלי במכסות ותשלומים בגין ימי מחלה וימי חופשה. "רבים מהעובדים מצויים במוסד למעלה מעשר שנים ושכרנו לא עודכן. אנו קוראים להנהלה להתעשת ולנהל משא ומתן ענייני ומקדם". נמסר מהוועד.

מהכוח לעובדים, הארגון היציג של הוועד נמסר עוד כי נאסר על העובדות היום להיכנס לכיתות ולבצע פעילות הסברה לסטודנטים.   

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הוא מכללה פרטית בה לומדים כ-2,000 סטודנטים במסלולי משפטים ומנהל עסקים.

מהמרכז האקדמי למשפט ולעסקים נמסר: "אנחנו מעריכים ומוקירים את עובדות ועובדי המרכז. הם אלו שאפשרו לנו להיבחר לצמרת סקר שביעות הרצון של התאחדות הסטודנטים שפורסם היום".

הצענו לעובדי הסגל המנהלי הצעה המשפרת את תנאי העסקתם, ואנחנו מקווים כי הם יענו לה בחיוב בימים הקרובים. יצוין כי הלימודים במרכז האקדמי מתקיימים כסדרם ואנחנו פועלים להמשיך זאת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker