גל התאגדויות העובדים |

עובדי רשת קפה עלית מקבוצת שטראוס התאגדו

כ-450 מעובדי רשת התאגדו בהסתדרות הכללית ■ יו"ר ההסתדרות במרחב גבעתיים ובקעת אונו: "קורא להנהלה להכיר בהתארגנות ובוועד הפעולה ולפתוח במשא ומתן מיידי להסדרת תנאי ההעסקה של העובדים בהסכם קיבוצי"

ז'נאן בסול
ז'נאן בסול
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ז'נאן בסול
ז'נאן בסול

עובדי רשת קפה עלית התאגדו היום (ד') בהסתדרות לאחר שלמעלה משליש מעובדי הרשת חתמו על טפסי ההצטרפות לארגון היציג. מהלך ההתארגנות התבצע לאור רצונם של עובדי הרשת לשפר את תנאי העסקתם ולהבטיח את ביטחונם התעסוקתי.

יו"ר ההסתדרות במרחב גבעתיים ויישובי בקעת אונו, עופר חתוכה, קרא להנהלה להכיר בהתארגנות ובוועד ולפתוח במשא ומתן מידי להסדרת התנאים בהסכם הקיבוצי.

פרסומת של קפה עליתצילום: צילום מסך

ועד הפעולה של עובדי הרשת מסרו כי העובדים בחרו לממש את זכותם להתאגד ולהיות שותפים מלאים להחלטות הנוגעות לעתידם ומתוך רצון להסדיר ולשפר את תנאי ההעסקה. לדבריהם; "אנו קוראים להנהלה להכיר ברצון העובדים ולפתוח עמנו בהידברות לגיבוש הסכם קיבוצי שיבטיח את הביטחון התעסוקתי של העובדים ויעזור לשמור על חוסנה של החברה".

רשת קפה עלית נמצאת בבעלות קבוצת שטראוס, שמפעילה בעזרת חברת שטראוס קפה בי.וי כמאה תחנות קפה במוקדים שונים רחבי הארץ לרבות אוניברסיטאות, בתי חולים ותחנות הרכבת. כל הנקודות שמפעילה הרשת הן בבעלות ישירה  (ללא זכיינים) ומועסקים בהן כ-450 עובדים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker