הסכם קיבוצי ראשון נחתם בשטראוס מים

על פי ההסכם, שנחתם בין יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן למנכ"ל שטראוס מים רונן זוהר, בהשתתפות יו"ר ועד העובדים אלי באטה, עובדי החברה יקבלו תוספות שכר בשיעור ממוצע של 9% עד 14%, באופן דיפרנציאלי

חיים ביאור

ההסתדרות והנהלת שטראוס מים מקבוצת שטראוס חתמו היום (ה') על הסכם שכר קיבוצי, לראשונה בחברה. ההסכם, שתוקפו לארבע שנים, מסדיר את תנאי העסקתם של 800 עובדי החברה.

על פי ההסכם, שנחתם בין יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן למנכ"ל שטראוס מים רונן זוהר, בהשתתפות יו"ר ועד העובדים אלי באטה, עובדי החברה יקבלו תוספות שכר בשיעור ממוצע של 9% עד 14%, באופן דיפרנציאלי. כמו כן, החברה תשלם לעובדים תוספת עמידה ביעדים בסך 2,500 שקל, בתנאי שהחברה תעבור רף מסויים של ביצועים.

רונן זוהר מנכ"ל שטראוס מיםצילום: אייל טואג

עוד נקבע בהסכם שעובדי שטראוס מים יקבלו מענק חד פעמי בסך 1,500 שקל עם המשכורת הראשונה שלאחר חתימת ההסכם. ההסכם משפר גם את הזכויות הפנסיוניות של העובדים. עובד שעתי המועסק בחברה לפחות שנתיים, יוכל לעבור למעמד של עובד בשכר חודשי. ערך יום ההבראה של עובדים שהוותק שלהם הוא שנתיים ויותר, יעמוד על סכום הגבוה ב-10% מתעריף יום ההבראה במגזר הפרטי.

עובד שהשלים 4 שנות עבודה ונעדר מעבודתו בגלל מחלה, יקבל על פי ההסכם תשלום מלא כבר מהיום הראשון למחלתו וכן יהיה זכאי לקרן השתלמות. עובדים שהם הורים לילדים קטנים יקבלו השתתפות בגובה 400 שקל בהוצאות הקייטנה של ילדיהם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker