מנכ"לית חדשה למיקרוסופט ישראל: שלי לנצמן

לנצמן תחליף את דני ימין שימונה לסגן נשיא וחבר בהנהלה העולמית של ארגוני האנטרפרייז במיקרוסופט ויעבור לבייג'ין

ענבל אורפז

מנכ"לית בכירה חדשה מצטרפת היום למועדון האקסלוסיבי של מנהלי חברות ההיי-טק בישראל. חברת מיקרוסופט הודיעה על מינויה של שלי לנצמן למנכ"לית מיקרוסופט ישראל. לנצמן תוביל את פעילות ארגון המכירות של מיקרוסופט ישראל, הפועל ברעננה ועוסק במכירת פתרונות תוכנה לארגונים, לממשלה ולגופי הביטחון בישראל. לצדו, פועלים מרכזי הפיתוח של מיקרוסופט בהרצליה פיתוח ובחיפה.

שלי לנצמן, מנכ"לית מיקרוסופט הנכנסתצילום: קובי קנטור

לנצמן הייתה עד כה סמנכ"לית מגזר ציבורי במיקרוסופט ישראל. היא תכנס לתפקידה החדש היום ותחליף את דני ימין, שעוזב את מיקרוסופט ישראל לאחר 10 שנים בהן שימש כמנכ"ל. ימין ימונה לסגן נשיא וחבר בהנהלה העולמית של ארגוני האנטרפרייז במיקרוסופט ועבר לבייג'ין לצורך מילוי התפקיד אליו נכנס אתמול.

לנצמן מסרה: "אני נרגשת לקבל את התפקיד, שהוא אחד המשפיעים והמעניינים במשק הישראלי. הטכנולוגיה משנה את חיינו בקצב מואץ ובכיוונים מפתיעים. אנחנו במיקרוסופט ישראל, יחד עם אלפי שותפינו המקצועיים, נמשיך לספק את מיטב הפתרונות שיסייעו למשתמשים להפיק את המקסימום מההזדמנויות שמציע עולם מרתק זה.

"אנו מחויבים להציע בישראל את הפלטפורמות והשירותים הטובים ביותר בתחומם מבוססי מובייל וענן זאת במטרה להעצים כל אדם וארגון להשיג את המירב. על מנת לעשות זאת, נמשיך לפתח את כוח האדם המקומי המוכשר באופן שיתרום בצורה המיטבית להצלחה המתמשכת של לקוחותינו".

לנצמן הצטרפה למיקרוסופט ישראל לפני כ-17 שנים. לנצמן מביאה עמה ניסיון במכירות ורקורד הובלת תהליכים עסקיים וטכנולוגיים בקרב מגוון לקוחות ושיווק. בין התפקידים שמילאה לנצמן במיקרוסופט ישראל היא הייתה סמנכ"לית אנטרפרייז Services, מנהלת קבוצת המכירות לעולם הפיננסי, הבריאות והתעשייה בחטיבת ארגוני האנטרפרייז, מנהלת מכירות למגזר הביטחוני וכן שימשה כמנהלת קבוצת התקשורת השיווקית של החברה. ללנצמן תואר BA במדעי החברה ואסטרטגיה מאוניברסיטת בר אילן וכן תעודת מוסמך משאבי אנוש מהטכניון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker