עובדי הפניקס ישבתו מהשעה 12:00 ויכנסו אסיפת מחאה

העובדים דורשים לקבל סכום של 6-5 משכורות כמענק מכירה ■ "המענק שאנו מצפים לקבל הוא טיפה בים מתוך הכנסה צפויה של 1.8 מיליארד שקל עבור 52% ממניות החברה"

חיים ביאור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
חיים ביאור

עובדי חברת הביטוח הפניקס פותחים בשביתה על רקע . על פי הודעת העובדים, בשעה 12:00 הם יעזבו את המשרדים ויתכנסו לאסיפת מחאה ליד מטה החברה בגבעתיים. לפיכך, מאותה שעה לא יינתן שירות ללקוחות: לא יהיה מענה טלפוני לפניות, לא יצאו פוליסות, לא יטופלו תביעות, לא יבוצעו תשלומים ולא תיעשה העברת כספים.

יו"ר ועד עובדי הפניקס, אורנה ביטון, אמרה כי ההחלטה על השביתה התקבלה בגיבוי הסתדרות המעו"ף (פקידים), בתגובה על כך שהנהלת החברה בראשות אייל לפידות, אינה מנהלת עם נציגות העובדים משא ומתן על תשלום מענק מכירה לעובדים. נודע כי העובדים דורשים לקבל סכום של 5 עד 6 משכורות כמענק מכירה.

"המענק שאנו מצפים לקבל הוא טיפה בים מתוך הכנסה צפויה של 1.8 מיליארד שקל עבור 52% ממניות החברה, שתגיע לכיסו של יצחק תשובה ובעלי המניות כתוצאה מהאקזיט", כתבה ביטון באיגרת לעובדים שכותרתה "נלחמים על הבית".

לדבריה, "לא יכול להיות שחברה בגודל של הפניקס, שתוצאותיה מבוססות על העבודה והמוטיווציה של אלפי עובדיה, תחליט שלא להעביר מענק מכירה למי שבנו אותה מאפס".

משרדי הפניקס

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker