נחתם הסכם שכר ראשון ביחידת החקירות יהלום של רשות המסים

יהלום היא יחידת חקירות ייעודית שהוקמה ב–2010, ועוסקת בפעילות מודיעינית ומבצעית בתחום עבירות המס המבוצעות בזיקה לפעולות של פשיעה חמורה

חיים ביאור

ההסתדרות, ועד העובדים ביחידת יהלום של רשות המסים ומשרד האוצר חתמו על הסכם שכר קיבוצי ראשון, החל על 50 עובדי היחידה. תוקפו של ההסכם הוא לשנתיים, עד מאי 2017, אך כמה הטבות הגלומות בו יינתנו לעובדים רטרואקטיבית מ–2011.

יהלום היא יחידת חקירות ייעודית שהוקמה ב–2010, ועוסקת בפעילות מודיעינית ומבצעית בתחום עבירות המס המבוצעות בזיקה לפעולות של פשיעה חמורה ובמסגרת פעילותם של ארגוני פשיעה.

מנהל רשות המסים, משה אשרצילום: אמיל סלמן

לדברי יו"ר הסתדרות עובדי המדינה, אריאל יעקובי, ההסכם מעביר לראשונה להעסקה במסגרת הסכם קיבוצי את כל העובדים שהועסקו עד עתה באמצעות חוזים אישיים, ומשווה את תנאי העסקתם למקובל בהסכמי המסגרת של עובדי שירות המדינה המאוגדים בהסתדרות.

כחלק מההסכם, רשות המסים תיצור דירוג שכר ייעודי, שייקרא "דירוג יהלום" ויעניק לעובדי היחידה, רטרואקטיבית מיולי 2011, רמות שכר גבוהות המייתרות את הצורך בהשלמה לשכר מינימום. העובדים גם יקבלו תוספת ייחודית בסך 1,800–3,000 שקל בחודש. כמו כן, הם יקבלו תוספת ותק חודשית, קצבת ביגוד ומענק יובל בשיעור של 40%–50% מהשכר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker