עובדים באמדוקס החלו להתאגד בהסתדרות

חברי ועד הפעולה של עובדי אמדוקס, כמעט כולם עובדים ותיקים, מסרו שהם יפעלו כדי להיכנס עם הנהלת החברה למשא ומתן על הסכם שכר עבודה קיבוצי

חיים ביאור

עובדים בחברת ההיי טק אמדוקס החלו להתארגן במסגרת ההסתדרות. בשבועות האחרונים התנהל מהלך שקט של הצטרפות עובדים בחברה להסתדרות והיום (ב') החל השלב הגלוי: הוקם ועד פעולה ופעילי ההסתדרות חילקו לעובדים עלונים וקיימו אסיפות הסברה במתחמי החברה בארץ.

אמדוקס ישראל, מקבוצת אמדוקס העולמית, מעסיקה בארץ כ-4,600 עובדים, רובם במרכז הפיתוח ברעננה ויתר העובדים בסניפים נוספים של החברה בחיפה, נצרת ושדרות. אמדוקס היא אחת מחברות ההיי טק הגדולות והראשונות בישראל ועיקר פעילותה בתחום הבילינג, מערכות מידע ופיתוחים לחברות תקשורת וסלולר. בשבוע שעבר אמדוקס הודיע רשמית על רכישת חטיבת הבילינג של קומברס תמורת 272 מיליון דולר ובמקביל החברה פירסמה דו"חות המעידים על מגמה חיובית בתוצאותיה העסקיות.

משרדי אמדוקס ברעננה
משרדי אמדוקס ברעננהצילום: עופר וקנין

אם תצליח ההסתדרות להשיג את המינימום הנדרש בחוק, שלפיו לפחות שליש מעובדי אמדוקס יתפקדו לשורותיה כדי שההתארגנות תהפוך ליציגה, יצטרפו עובדי החברה לאיגוד עובדי הסלולר, ההיי טק והאינטרנט שבמסגרת ההסתדרות, שרק לפני זמן קצר הצטרפו אליו עובדי קומברס.

חברי ועד הפעולה של עובדי אמדוקס, כמעט כולם עובדים ותיקים, מסרו שהם יפעלו כדי להיכנס עם הנהלת החברה למשא ומתן  על הסכם שכר עבודה קיבוצי, "שיבטיח את ביטחונם התעסוקתי וישפר את תנאי העבודה שלהם, בבד בבד עם הצלחתה העסקית של החברה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker