ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בקומברס

ועד העובדים: "אנו מוחים על אופן קבלת ההחלטה לניוד העובדים, במהלך בזק חד צדדי, תוך הצבת אולטימטום בפנינו"

חיים ביאור

ההסתדרות הכריזה היום (א') על סכסוך עבודה בחברת קומברס, חודש ימים בלבד לאחר שעובדי חברת ההיי טק התאגדו במסגרתה.

יו"ר איגוד עובדי חברות הסלולר, האינטרנט וההיי טק בהסתדרות, יקי חלוצי, שהודיע על הכרזת הסכסוך למנהל אתר קומברס בישראל, שמואל חכם, נימק את המהלך ב"החלטה חד צדדית של הנהלת החברה לבצע שינויים במבנה הארגוני, בלא לנהל על כך משא ומתן עם נציגות העובדים".

כניסה לבניין המשרדים של החברה
משרדי קומברסצילום: ניר קידר

לדברי חלוצי, מדובר בהוצאת חטיבת שירותי הדיגיטל וכמעט מחצית מעובדי קומברס, לחברה חיצונית. חטיבת הדיגיטל מהווה את ליבת הפעילות של קומברס.

"אנו מוחים על אופן קבלת ההחלטה לניוד העובדים, במהלך בזק חד צדדי, תוך הצבת אולטימטום בפנינו", אמר חבר בוועד הפעולה שהקימו העובדים. הוא דרש מהנהלת החברה לקיים משא ומתן במטרה להסדיר בהסכם עבודה קיבוצי את ההשלכות הנובעות מהמהלך על כלל העובדים, בטרם ייצא אל הפועל.

לקומברס, המתמחה בשיווק מערכות בילינג ושירותי ערך מוסף לענף הסלולר, כ-350 לקוחות בארץ ובעולם. משמעות ההכרזה על סכסוך העבודה היא שבתוך שבועיים מרגע הכרזת הסכסוך, העובדים יוכלו לנקוט בעיצומים ולשבש את מהלך העבודה בחברה.

ועד הפעולה מסר כי "העובדים זכאים לקבל מידע מלא ולהיות שותפים למהלכים שיש להם השפעה מכרעת על עתידנו. אנו מקווים שהנהלת קומברס תתעשת ותעשה את כל המאמצים כדי למנוע את העמקת המשבר ביחסי העבודה בחברה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker