מני נפתלי גייס בתוך יום אחד 49% מהסכום שביקש

אב הבית מבקש לגייס 75 אלף שקלים ■ "אנחנו מאושרים לראות את התמיכה הרחבה המגיעה מהציבור הרחב"

טלי חרותי-סובר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים25
טלי חרותי-סובר

, אב הבית בבית ראש הממשלה לשעבר, והאיש שתבע את משפחת נתניהו, העלה אתמול באתר הדסטארט. נפתלי ביקש לגייס בתוך חודש  75 אלף שקל עבור הייצוג המשפטי היקר היוצא מכיסו.

הגיוס מתנהל בצורה מהירה בהרבה מהמצופה כשלאחר יום אחד הצליח נפתלי לגייס 49% מהסכום, ובקצב הזה הסכום כולו יגוייס עד סוף השבוע.

עם עליית הקמפיין התחייב נפתלי כי "כל שקל שאקבל מכם יוקצה למלחמה הזו, של החלשים נגד החזקים, ואף פרוטה לא תיכנס לכיסי הפרטי. אני מתחייב שאם יישאר כסף ובטח לאחר שאזכה במשפט, הכסף ייתרם לעמותה למען ילדים בסיכון". יש לציין כי הגנת משפחת נתניהו מוטלת על פרקליטות המדינה.

אריק רוזנטל יועץ התקשורת המלווה את מני נפתלי בשנה האחרונה אמר:  "אנחנו מאושרים  לראות את התמיכה הרחבה המגיעה מהציבור הרחב. זה לא מפתיע אותנו. לכל מקום שמני נפתלי מגיע אנשים טופחים לו על השכם, מברכים אותו, ומאחלים לו הצלחה.

"הציבור בישראל כבר מבין שלא מדובר במאבק של מני נפתלי אלא של כלל העובדים השכירים החלשים בישראל שמתמודדים יום יום עם מעסיקים מתעמרים המתנכלים להם. מדובר במאבק כולל נגד התרבות הארגונית הקלוקלת המאפשרת אי נטילת אחריות, שהשתרשה זה מכבר, בקרב נבחרי ציבור".

נפתלי מגיע אל משרדי להב 433 בלוד, אחר הצהרייםצילום: מוטי מילרוד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker