ההסתדרות הלאומית: איגדנו במסגרתנו את עובדי מכבידנט

בראש ועד העובדים הזמני במכבידנט עומדת לימור הראל פיינגנבוים, מנהלת אדמיניסטרטיבית של אחד מסניפי החברה ובקרוב ייבחר ועד קבוע

חיים ביאור
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים4
חיים ביאור

הסתדרות העובדים הלאומית מסרה כי עובדי רשת מרפאות השיניים מכבי נט השלימו את הליך ההתאגדות במסגרתה. לטענת הלאומית, כ-1,000 עובדים שהם מעל שליש מעובדי מכבידנט חתמו על טפסי הצטרפות לשורותיה.

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות הלאומית, עו"ד בטי מצר-לוי, שיגרה היום (ד') מכתב למנכ"ל מכבידנט, דורון תומר, בו כתבה כי החל מ-11 במארס, ההסתדרות הלאומית היא ארגון יציג בקרב עובדי מכבידנט, לאחר שמעל שליש מעובדי החברה הצטרפו אליה. הנהלת מכבידנט טרם השיבה ללאומית על הפנייה וככל הנראה היא תעשה זאת לאחר שהיא תסיים לבדוק את אמינות הרשימה השמית של העובדים שהצהירו על הצטרפותם ללאומית.

רופאת שיניים וילד. למצולמים אין קשר לכתבה
למצולמים אין קשר לכתבהצילום: ניר כפרי

בראש ועד העובדים הזמני במכבידנט עומדת לימור הראל פיינגנבוים, מנהלת אדמיניסטרטיבית של אחד מסניפי החברה ובקרוב ייבחר ועד קבוע. מנהל חטיבת התארגנויות עובדים בהסתדרות הלאומית, אודי מנור, אמר כי ההתארגנות של עובדי מכבי נט " מלמדת על רצונן של העובדים להביא להסדרה של תנאי העסקתם בצורה המיטבית". הוא קרא להנהלת מכבינט להכיר ביציגות של הלאומית בוועד העובדים ולהיכנס למו"מ על הסכם עבודה קיבוצי בחברה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker