עובדי כיל ניקבו צמיגי מכוניתו של הסמנכ"ל

מאבק העובדים נגד פיטורי 140 מעובדי חברת תרכובות ברום גלש לאלימות ■ גורמים בכיל: "אנו חוששים מפני התרת דמם של המנהלים"

חיים ביאור

מאבקם של עובדי כימיקלים לישראל (כיל) נגד פיטוריהם של 140 מעובדי חברת תרכובות ברום, השייכת לכיל, גלש לאלימות. שלשום בערב נוקבו שניים מצמיגי מכוניתו של סמנכ"ל בתרכובות ברום, רן אורן.

בנוסף, עובדי המפעל מקיימים משמרות מחאה ליד בתיהם של חברי הנהלת החברה - אהוד ניצן, וניצן משה. בהנהלה טוענים כי המפגינים, המתייצבים במקום בשעות הבוקר, משמיעים קריאות מאיימות כלפי ילדיהם היוצאים מבתיהם אל בית הספר, כמו למשל "אבא שלכם לא יחזור".

גורמים בכיל אמרו אתמול כי "אנו חוששים מפני התרת דמם של המנהלים, בעידוד הוועד". הנהלת החברה הגישה תלונות למשטרה בשל אירוע ניקוב הצמיגים והאמירות החריפות של המפגינים.

הפגנה של עובדי כילצילום: אייל טואג

יו"ר ההסתדרות במרחב הנגב, מאיר בביוף ויו"ר הוועד בן סניור, דחו את ההאשמות של הנהלת כיל: "העובדים הקימו רעש ליד מסעדת הפאר בבאר שבע, בה ישב הסמנכ"ל עם אורחים מחו"ל. איש מהם לא התקרב למכוניתו. אורן נסע מהמקום במכוניתו ורק לאחר 10 ק"מ גילה לפתע שיש לו נקר. לכן לא סביר שמישהו הוציא את האוויר מהגלגלים".

בהתייחסם לטענה על איומים כלפי ילדי הסמנכ"לים: "זו המצאה. זכותם של העובדים לעמוד ליד בתי המנהלים ולהפגין את מורת רוחם מהפיטורים משמרות המחאה מתקיימות במסגרת החוק והעובדים ימשיכו בפעולות המחאה".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker