משפחת רקנאטי תתרום 20 מיליון דולר למרכז הבינתחומי הרצליה

המשפחה תתרום להקמה ופיתוח של בית ספר בינלאומי על שם רפאל רקאנטי. התוכנית הראשונה, תואר ראשון במדעי המחשב, מתחילה בחודש הבא

עינב בן יהודה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

בכינוס מיוחד של אגודת הידידים בארצות הברית של המרכז הבינתחומי הרצליה, שהתקיים בניו יורק, הכריז נשיא המרכז, פרופ' אוריאל רייכמן, על הקמתו של בית ספר בינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי.

משפחת רקנאטי החליטה לתרום להקמתו ולפיתוחו של בית הספר כ-20 מיליון דולר במהלך השנים הבאות.

בית הספר הבינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי, שיפעל במסגרת המרכז הבינתחומי הרצליה, יאגד בתוכו את תוכניות הלימודים הבינלאומיות של המרכז. מטרתו של בית הספר היא יצירת מסלול אקדמי בשפה האנגלית של לימודי תואר מלא בארץ. זאת כדי למשוך ללימודים סטודנטים מכל רחבי העולם, להכשירם למנהיגות בקהילותיהם, לחשוף בפניהם את ישראל ולקרבם למפעל הציוני.

התוכנית הבינלאומית הראשונה יוצאת לדרך כבר בשנת הלימודים הקרובה. בחודש הקרוב תגיע לישראל קבוצה ראשונה של עשרות סטודנטים מרחבי העולם ללמוד בביה"ס הבינלאומי לקראת תואר ראשון במדעי המחשב. בשנה הבאה תוצע תוכנית נוספת לתואר ראשון במנהל עסקים בהתמחות טכנולוגיות המידע. ההרשמה לתוכנית זו החלה באירופה ובארה"ב.

אודי רקנאטי, יו"ר ומנכ"ל משותף של אי. די. בי אחזקות, מכהן כיו"ר הדירקטוריון של המרכז הבינתחומי הרצליה ואחיו מייקל רקנאטי יכהן כיו"ר פעיל של ביה"ס הבינלאומי ע"ש רפאל רקנאטי.

המרכז הבינתחומי הרצליה הוא מוסד אקדמי ציבורי ללא כוונת רווח, שהוקם לפני שש שנים ללא סבסוד ממשלתי. תקציב המרכז מתבסס כולו על שכר לימוד ותרומות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker