לאחר כמה ניסיונות כושלים: עובדי HOT התארגנו בהסתדרות הלאומית

בראש ועד הפעולה של עובדי HOT עומד כפיר אלמסי, המועסק כמנהל תיקי לקוחות אסטרטגיים ■ בשיחה עם TheMarker אמר אלמסי שהוועד יפעל לקיום משא ומתן לחתימה על הסכם עבודה קיבוצי בחברה

חיים ביאור
חיים ביאור

עובדי חברת התקשורת HOT התארגנו במסגרת הסתדרות העובדים הלאומית. מנהל חטיבת התארגנויות עובדים בלאומית, אודי גנור, הודיע על כך אתמול (א') למנכ"ל HOT אילן צחי, והודיע לו שמעל שליש מהעובדים התארגנו במסגרתה, מה שהופך ארגון זה ליציג.

בראש ועד הפעולה של עובדי HOT עומד כפיר אלמסי, המועסק כמנהל תיקי לקוחות אסטרטגיים. בשיחה עם TheMarker אמר אלמסי שהוועד יפעל לקיום משא ומתן לחתימה על הסכם עבודה קיבוצי בחברה, שיעניק ל-2,000 עובדי החברה ביטחון תעסוקתי ושכר משופר. "אנו חברה גדולה עם כמעט 2 מיליון מקבלי שירות בתחום הטלוויזיה, האינטרנט והטלפון, אך תנאי ההעסקה שלנו ירודים לעומת המקובל בענף ואת זה אנו רוצים לתקן", הוא אמר.

הפגנה של ועד עובדי HOTצילום: כוח לעובדים

אלמסי הוסיף כי לפני 6 שנים הועסקו ב-HOT עובדים במספר הגדול פי שניים ושלושה, אך הם פרשו או פוטרו. "כעת קיים צורך להקנות לעובדים ביטחון תעסוקתי, יחד עם פעולה להצלחת החברה", הוא אמר.

עובדי HOT ניסו בעבר להצטרף לארגון כוח לעובדים, אך הניסיון התמוסס. ההסתדרות הכללית הצליחה לארגן במסגרתה את טכנאי HOT, אך אז החברה ביצעה שינויים ארגוניים והעבירה חלק מהעובדים למיקור חוץ, וגם מהלך ההתארגנות הזה לא צלח. עם זאת, בתחילת החודש עלה בידי הכללית לארגן את עובדיה של HOT מובייל, מקבוצת HOT.

יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בלאומית, עו"ד בטי מצר לוי, אמרה שאחרי ניסיונות רבים לארגן את עובדי HOT "נסגר המעגל ואנו מצפים לשיתוף פעולה עם הנהלת החברה".

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ