דנה פרידמן מחליפה את דלית ירדני כסמנכ"לית תקשורת ופרסום במכון היצוא

פרידמן שימשה בעבר בין השאר דוברת 013 נטוויז'ן, סמנכ"ל התוכן והפיתוח עסקי של פורטל נענע

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורה קורן

דנה פרידמן מונתה לתפקיד סמנכ"ל תקשורת ופרסומים במכון היצוא, במקום דלית ירדני. שפרשה לאחר מינויה למנהלת תקשורת שיווקית בתעשייה האווירית. כך נמסר היום ממכון היצוא.

פרידמן, שימשה בעבר בין השאר דוברת 013 נטוויז'ן, סמנכ"ל התוכן והפיתוח עסקי של פורטל נענע, מנהלת שיווק ומוצרים באגף השיווק של סלקום ומנהלת שיווק בחברות הזנק. לפרידמן תואר ראשון בתקשורת ומדע המדינה ותואר שני במנהל עסקים (MBA), שניהם מאוניברסיטת חיפה. פרידמן תיכנס לתפקידה באמצע חודש פברואר.

עופר זקס, מנכ"ל מכון היצוא אמר, כי "דלית הקימה והובילה את תחום התקשורת והפרסומים במכון במקצועיות רבה. אני בטוח שתצליח באתגר הבא. מינויה של דנה פרידמן, שמביאה עימה ניסיון עשיר בתחום התקשורת והשיווק יתרום לפעילות המכון ואני מאחל לדנה הצלחה בתפקידה המאתגר".

ירדני אמרה, כי "לאחר 24 שנות עבודה במכון היצוא, החלטתי לצאת לדרך מקצועית חדשה ולאתגרים חדשים. אני מסיימת תקופה מרתקת, מאתגרת ומעניינת שלוותה בסיפוק רב, חדוות יצירה וגאווה גדולה ברמה הלאומית והבין- לאומית. זכיתי לקחת חלק בפרויקטים מובילים בכלכלה הישראלית ולעבוד עם יושבי ראש, מנכ"לים, מנהלים ויותר מכל עם עובדים מסורים ומקצועיים הפועלים מתוך תחושת שליחות למען ציבור היצואנים בישראל. עבורי מכון היצוא היה ויהיה הרבה יותר ממקום עבודה. "

דנה פרידמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker