הילה ויסברג

קרן משפחת רודרמן, הפועלת לשילובם של אנשים עם מוגבלויות בחברה, בשיתוף האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, מכריזים על קרן משותפת להענקת הלוואות ללא ריבית ליזמים עם מוגבלויות, המעוניינים לפתוח עסק בבעלותם או ליזמים עם מוגבלויות שברשותם עסק קיים.

סכום ההלוואה הוא עד 60 אלף שקל עבור הון חוזר, ועד 90 אלף שקל לפתיחת עסק חדש או להשקעה בהרחבת העסק. תקופת ההחזר היא 30–45 חודשים, בהתאם לסכום ההלוואה. תשלומי ההחזר יחלו חודש לאחר קבלת ההלוואה באמצעות הוראת קבע. על המבקשים לכלול תעודת מוגבלות פיסית או נפשית בשיעור של לפחות 40% מוגבלות.

הקרן הוקמה במטרה לעודד את העצמאות הכלכלית של בעל העסק, לאפשר העסקת עובדים נוספים ולתרום באופן חיובי לכלכלת ישראל. "קרן משפחת רודרמן רואה ביוזמה זו הזדמנות שוויונית וטבעית לשיפור מעמדם של אנשים עם מוגבלות. זו הזדמנות לעצמאות, פיתוח אישי ושינוי תפישה חברתית כלפי יכולתם של אנשים עם מוגבלות מחד והחסמים לקבלת הלוואות מאידך ושילובם בעולם העבודה", אומרת שירה רודרמן, מנכ"לית קרן משפחת רודרמן.

צילום: טס שפלן

לדברי ג'ו רוזן, מנכ"ל האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית. "מאז הקמתה, האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית מושיטה עזרה גם לעסקים קטנים וגם לאנשים עם מוגבלויות. שיתוף הפעולה החדש שלנו עם קרן משפחת רודרמן הוא התפתחות טבעית מכיוון שהקרן המשותפת שהקמנו פונה ליזמים עם מוגבלויות, שמעוניינים לפתוח או לפתח עסק קטן שיאפשר להם להתקדם ולהתפרנס באופן עצמאי בכבוד". לפרטים נוספים אודות ההלוואות המוצעות ולקבלת טפסים להגשת בקשה, יש להיכנס לאתר האינטרנט של האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית: www.freeloan.org.il.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker