ביום העמוס של השנה: 800 עובדי כלל ביטוח עזבו המשרדים והלכו הביתה

המהלך של העובדים נעשה בפתאומיות לפי הוראת הוועד בראשות רוני רז ■ בהוראת ההסתדרות, העבודה תתחדש מחר והצדדים ייפגשו להמשך המו"מ בלשכתו של אבי ניסנקורן

חיים ביאור

800 עובדי כלל ביטוחהמועסקים במרחב מרכז של החברה עזבו לפני שעה את משרדי החברה והלכו הביתה. המהלך של העובדים נעשה בפתאומיות לפי הוראת הוועד בראשות רוני רז.

העילה לנטישת המשרדים היא פערים בין הוועד לבין ההנהלה במשא ומתן לחתימה על הסכם שכר קיבוצי. מדובר בהסכם השכר הראשון העומד להחתם בחברה, שעובדיה התארגנו במסגרת הסתדרות לפני פחות משנה.

כלל ביטוח צפויה להימכר לחברה סינית ובקרב העובדים קיים חשש מפני פיטורים, לאחר גלי הפיטורים שכבר היו בחברה. חשש זה הניע את העובדים להתארגן ולהקים ועד בראשו עומד רוני רז.

משרדי כלל ביטוח לאחר נטישת העובדים
משרדי כלל ביטוח

נטישת העובדים בכלל ביטוח את משרדי החברה נתפסת על ידי ההנהלה כמהלך חמור, מכיוון שביום האחרון של השנה קיים עומס עבודה בשל הצורך להשלים את הדו"חות הכספיים השנתיים. לא התקבלה תגובה מהנהלת כלל ביטוח.

בהתערבות ההסתדרות, מחר יחזרו העובדים לעבודה רגילה, ונציגי העובדים והנהלת החברה ייפגשו בלשכתו של יו"ר האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות, אבי ניסנקורן, במאמץ לצמצם את פערי העמדות במו"מ.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker