שי לחג

10% מהכנסות איקאה ביום העצמאות - לעובדים

גם השנה - כמו ב-8 שנים הקודמות - הרשת תחלק עשירית מפדיון המכירות ביום העצמאות ■ לפי נתוני ההכנסות של השנה שעברה ומספר העובדים הנדרשים לעבוד בחג, מדובר בתוספת של כ-450 שקל לעובד

עידו אפרתי
עידו אפרתי

הנהלת רשת איקאה החליטה, גם השנה, להעניק לעובדיה 10% מפדיון המכירות ביום העצמאות. הסכום יחולק בין העובדים שיעבדו במשמרת ביום החג, בנוסף לתשלום שעתי של 150% המחויב בחוק לעובדים בחגים ומועדים. יצוין כי זו תהיה השנה השמינית ברציפות שאיקאה משתפת את עובדיה בפדיון יום העצמאות.

ביום העצמאות בשנה שעברה, כחודש לאחר פתיחתו המחודשת של הסניף בנתניה, הגיעו לחנויות הרשת כ-9,000 מבקרים והמכירות הסתכמו בלמעלה מ-1.8 מיליון שקל. בסך הכל עובדים ברשת איקאה ישראל כ-900 עובדים, מתוכם כ-400 שהתנדבו לעבוד במהלך יום העצמאות - מפתיחת החנות בשעה 14:00 ועד סגירתה בשעה 21:00.

איקאה, סניף נתניהצילום: מוטי מילרוד

אם להסתמך על נתוני ההכנסות של השנה שעברה ומספר העובדים הנדרשים לעבוד בחג, מדובר בתוספת של כ-450 שקל לעובד, כלומר כ-65 שקל תוספת לשעה.

"כרשת ששמה לעצמה את רווחת העובדים כחוד החנית של האסטרטגיה הארגונית, גם השנה אנו מיישמים את תפיסת השותפות שלנו עם העובדים בהצלחת הרשת לנוכח תרומתם היומיומית שמהווה חלק בלתי נפרד מההצלחה של הרשת לאורך כל השנה".

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker