נסים בובליל מונה ליו"ר הנהלת לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים

התפקיד לא אויש בשנים האחרונות - כיו"ר הנהלת לשכת התיאום יהיה בובליל אחראי, בין השאר, על הקשר עם השלטון המקומי, הוזלת הארנונה ופיתוח כלכלי בפריפריה

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

יו"ר לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים, צביקה אורן, המכהן גם כנשיא התאחדות התעשיינים, הציע לנשיא התאחדות הקבלנים, נסים בובליל, לכהן כיו"ר הנהלת לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים.

התפקיד לא אויש בשנים האחרונות. כיו"ר הנהלת לשכת התיאום יהיה בובליל אחראי, בין השאר, על הקשר עם השלטון המקומי, הוזלת הארנונה ופיתוח כלכלי בפריפריה. בשנה החולפת תמך בובליל בשמירת מעמדה של התאחדות התעשיינם בלשכת התיאום.

בלשכת התיאום מיוצגים כלל ארגוני המעסיקים במשק והיא מהווה את הפורום הכלכלי הבכיר ביותר במגזר העסקי. חברי הלשכה הם התאחדות התעשיינים, התאחדות הקבלנים, התאחדות האיכרים, התאחדות הסוחרים, איגוד הבנקים, התאחדות תעשייני היהלומים, התאחדות המלונות, התאחדות ענף הקולנוע, התאחדות החברות לביטוח חיים, ארגון מפעלי השמירה, איגוד מפעלי הניקיון והאחזקה, התאחדות המלאכה והתעשייה ולשכת ארגוני העצמאיים לה"ב. בשבוע שעבר חזר איגוד לשכות המסחר בראשות אוריאל לין ללשכת התיאום.

לדברי אורן, "אנו רואים לנגד עינינו את המשימה החשובה - לייצג את המגזר העסקי בישראל ולהגן עליו בתקופה של אי-ודאות כלכלית עולמית ובפני התפתחויות פוליטיות כאלה ואחרות. הצטרפותו של איגוד לשכות המסחר ומינויו המחודש של יו"ר הנהלת לשכת התיאום הם רק חלק מהמהלכים שאנו מבצעים בתקופה האחרונה במטרה למקסם את פעילות לשכת התיאום".

לשכת התיאום מתכננת לצאת להליך מיתוג מחודש בתחילת 2013, כחלק ממאמציה להגדיל את השפעתה על הממשלה החדשה.

ניסים בובליל

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker