ג'קי ואקים הסיר מועמדותו לתפקיד מנכ"ל מפעל הפיס

"לו השכיל היו"ר להישיר מבט ולהודות בפה מלא על כוונותיו ורצונותיו לקדם מטעמו את חבר מרכז הליכוד, אלי דדון, הרי שהיו נחסכים מאיתנו כל התלאות שעברו על המפעל ועלי", כתב ואקים לחברי הדירקטוריון ■ עוזי דיין: מברך על החלטתו של ואקים

אורה קורן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אורה קורן

ג'קי ואקים הסיר מועמדותו לתפקיד מנכ"ל מפעל הפיס וצפוי לחזור לתפקידו כדירקטור בחברה - כך ציין ואקים במכתב ששיגר היום (א') לחברי הדירקטוריון. ביום חמישי צפויה להתקיים ישיבת דירקטוריון לבחירת המנכ"ל של החברה.

ואקים גולל את ההתפתחויות בשנה האחרונה סביב מועמדותו לתפקיד, שנדחתה על ידי יו"ר הפיס, עוזי דיין, והוסיף כי הוא עדיין משוכנע שהוא המועמד הראוי ביותר לתפקיד.
לדבריו, "לו השכיל היו"ר להישיר מבט ולהודות בפה מלא על כוונותיו ורצונותיו לקדם מטעמו את חבר מרכז הליכוד, אלי דדון, שדורג במקום השישי על ידי ועדת האיתור, הרי שהיו נחסכים מאיתנו כל התלאות שעברו על המפעל ועלי".

על פי ההערכות, דיין מתכוון להציג את דדון כמועמד המועדף מבחינתו לתפקיד. כדי שדדון יכנס לתפקיד, הוא צריך לקבל את אישור רוב הדירקטורים במפעל הפיס.

בתגובה מסר דיין כי הוא מברך על החלטתו של ואקים, להסיר מיוזמתו את מועמדותו. התהליך לבחינת מועמד ראוי לתפקיד מנכ"ל הפיס ממשיך כסדרו. דיין סירב להתייחס להערכה כי יציג את מועמדותו של דדון בעדיפות ראשונה. דיין ציין כי אין בכוונתו להתייחס לספקולציות וכי יביא את המועמד המומלץ בפני ישיבת הדירקטוריון שתוקדש לכך.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם


תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker