הרגולטורים מרשות ההגבלים העסקיים עוברים לשוק הפרטי

רועי רוזנברג, סגן הכלכלן הראשי ברשות להגבלים עסקיים, עוזב למשרד סוארי; אבנר פינקלשטיין, מנהל במחלקת החקירות, עוזב למשרד גרוניצקי

כפי שדווח הבוקר ב-TheMarker, עמוד השדרה המקצועי בשדה רגולציית התקשורת מתפורר במהרה: רועי רוזנברג, סגן הכלכלן הראשי ברשות להגבלים העסקיים, מתכוון לעזוב בקרוב את תפקידו. רוזנברג עובד ברשות מזה 7 שנים, ומכהן כעת כסגנו של הכלכלן הראשי שלומי פריזט. רוזנברג משויך לתיק התקשורת ברשות והיה קשור לכל פעילויות הרשות בענף בשנים האחרונות. בין היתר היה רוזנברג מעורב במניעת מיזוג בזק-yes, בהסדר שיתוף האתרים, וכן היה חבר בוועדת חייק. כמו כן, היה שותף להחלטה להכריז על כבל התקשורת התת ימי של מד-נאוטילוס כמונופול.

רועי רוזנברגצילום: וקנין עופר

רוזנברג עוזב לטובת המגזר הפרטי. הוא ישתלב במשרד רואי החשבון של פרופ' יצחק סוארי, ויקים שם מחלקה מתמחה בהגבלים עסקיים. משרד סוארי פעיל מאד בהערכות שווי שמזמינות החברות הגדולות בשוק.

כמו כן, מספר שלוש במחלקת חקירות, אבנר פינקלשטיין, עוזב למשרד גרוניצקי, המתמחה במשפט אזרחי מסחרי. פינקלשטין כיהן לאורך 10 שנים ברשות בכמה תפקידים, בהם ראש צוות לבנקאות ושוק ההון במחלקה המשפטית ומומחה במחלקת חקירות.

העזיבה של רוזנברג מצטרפת לשורת העזיבות האחרונות מבין הרגולטורים של תחום התקשורת: סמנכ"ל הכלכלה במשרד התקשורת אסף כהן, היועצת המשפטית של המשרד נגה רובינשטיין, ורכז התקשורת במשרד האוצר יהודה סבן.

ברשות ההגבלים אישרו כי רוזנברג הודיע על כוונתו לפרוש ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך.

אבנר פינקלשטייןצילום: וקנין עופר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker