מטוס בואינג עומד בחניון

בואינג מציגה: מה קורה כשנאלצים להחנות מטוסים במגרש החניה

בואינג חזרה לייצר חדשות רעות: לאחר התקלה שגרמה לשתי התאונות, נמצאה תקלה נוספת שהחברה התבקשה לתקן. התוצאה היא ירידה של 4% במניית החברה ביומיים, ובסף הכל 17.5% מאז תחילת מארס. האם זה הזמן לקנות מניות של בואינג?

 מנוע סילון של פראט אנד וויטני (חטיבה של יונייטד טכנולוג'יס)

המיזוג של ריית'יאון ויונייטד טכנולוג'יס: מה קורה בתעשיית הנשק?

לכאורה מדובר בעסקה נהדרת מכיוון ששתי ענקיות תעשיית הנשק משלימות זו את זו ככפפה ליד: ריית'יאון מתמחה בטילים לסוגיהם ובמכ"מים, בעוד יונייטד היא בעיקר חברת תעופה שמייצרת מנועי סילון ועוד מערכות תעופתיות. אז למה המניות צונחות?

קידוח נפט של אוקסידנטל באגן פרמיאן

החגיגה בשוק הנפט: שברון, אוקסידנטל, אנאדארקו וטוטאל

הסאגה של רכישת אנאדארקו, תחילה על ידי שברון ובהמשך על ידי אוקסידנטל, מסרבת להסתיים. בינתיים, שברון ממשיכה הלאה עם מיליארד דולר שקיבלה כפיצוי על ביטול העסקה, אוקסידנטל מתמודדת עם איום מבפנים, ומניית אנאדארקו נהנית מקרב הענקיות

מודם של חברת קוואלקום

הנדנדה של קוואלקום והדור הבא של רשתות הסלולר

חודש וחצי אחרי הפשרה שהשיגה קוואלקום עם אפל – מה שגרם למניית קוואלקום לזנק ב-40% ביום אחד – פסקה השבוע שופטת פדרלית לרעת החברה בתיק אנטי-טראסט גדול והמניה ירדה בתגובה ב-11% ■ אחרי כל התנודתיות הזו בחודש וחצי האחרון, מה עושים עם קוואלקום?

אשת עסקים מדברת בטלפון

ענקיות הסלולר האמריקאיות עולות לזירה לסיבוב נוסף

AT&T, חברת הטלפוניה ההיסטורית בארה"ב, קמה כמונופול חזק ודורסני, ונהפכה בסופו של דבר לשבע חברות שנהפכו לשלוש. מהפכת הסלולר שינתה את התמונה - וכיום ארבע חברות מתחרות על הלקוחות האמריקאים. באילו דרכים הן בחרו להתקדם?

אנדרו ליבריס, מנכ"ל ויו"ר דאו קמיקל

פירוק, מיזוג - ושוב פירוק: הפעלול המסוכן שיזניק את המניה ביותר מ-20%

לא בכל יום קורה שחברת ענק מתאחדת עם המתחרה הגדולה שלה, כשמראש מוסכם כי מיד לאחר המיזוג יוחל במהלך של פירוק החברה המשותפת לשלוש חברות עצמאיות ונפרדות ■ בהנחה שהעולם לא יתדרדר למלחמת סחר, האפסייד של המהלך בשנה הקרובה צפוי להיות מהותי

סיגריות

בין עשן המנגלים לעשן הסיגריות: החגיגה של תעשיית הטבק נגמרה

הודעה של פיליפ מוריס על התוצאות העסקיות שלה הביאה לירידה חדה של 15.5% - לא דבר של מה בכך עבור חברת ענק שפועלת בתעשיית הסיגריות. האם אנחנו הולכים לקראת עולם נקי מעשן ומחברות סיגריות, או שאלו יצליחו להתאושש ולחזור לרמת הרווחיות הגבוהה?