הראה לי את תמונת הפרופיל שלך ואומר לך מי אתה

במדיה שבה המימד הוויזואלי מקבל משקל רב בשיפוטים שלנו, ישנה חשיבות עצומה לתמונת הפרופיל. נכון, זה שטחי ולעתים מטעה – אבל זו המציאות

לירז מרגלית
לירז מרגלית
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לירז מרגלית
לירז מרגלית

האם אתם עושים שימוש באותה תמונת פרופיל בכל הרשתות החברתיות, או שאתם מתאימים את התמונה לפלטפורמה? האם אתם מצולמים עם הכלב שלכם? האם בחרתם תמונה מהחתונה? ומה לגבי טינדר? האם העלתם את התמונות הראשונות שהיו זמינות, או שהקדשתם מחשבה לתמונות המוצגות בפרופיל?

במדיה שבה המימד הוויזואלי מקבל משקל רב בשיפוטים שלנו, ישנה חשיבות עצומה לתמונת הפרופיל. נכון, זה שטחי ולעתים מטעה – אבל זו המציאות בעולם הדיגיטלי. הזמן הרב שאנו מבלים ברשתות גרם לנו לפתח מיומנות חדשה – שיפוט אופי על פי תמונה. זה לוקח פחות משנייה, ובהבזק של רגע אנחנו מחליטים האם האדם מוצא חן בעינינו או לא. אז כדאי שתבדקו מה התמונה שלכם משדרת.

לירז מרגלית

לירז מרגלית | אם לפרויד היה סמארטפון

לירז מרגלית היא בעלת דוקטורט בפסיכולוגיה, עם התמחות בתורת המשחקים וכלכלה התנהגותית. היא מרצה במרכז הבינתחומי ובעלת טור במגזין Psychology Today ובמגזין העסקי CMSWire. מחקריה על התנהגות גולשים זכו לפרס המחקר הטוב ביותר בנוירומרקטינג ובנוסף היא קיבלה פעמיים את התואר "כותבת השנה" (contributor of the year) ב-CMSWire.

ללירז ניסיון מחקרי ויישומי בניתוח תהליכי חשיבה והבנת צרכי משתמשים המשלבת את חקר המוח, תהליכים קוגניטיביים ואינטראקציית אדם מחשב (Human Computer Interaction). בשנים האחרונות היא חוקרת אספקטים שונים של התנהגות בעולם הדיגיטלי. ספרה "הנדסת התודעה" בהוצאת פרדס אמור לראות אור בקרוב.

לאתר של לירז

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker