הביטוח הלאומי יקיים היום כנס לעובדים בנושא "הצופן שבתנ"ך"

הכנס, שעלותו מוערכת בכ–45 אלף שקל, ייערך בבית הארחה בירושלים ■ לפי נוסח ההזמנה לכנס, ינאמו בו גם "המקובל האלוקי הרב בניהו יששכר שמואלי שליט"א", הרב דוד שטרית, ויופיע הזמר רפי נפתלי

צבי זרחיה
צבי זרחיה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הרב בניהו שמואלי
הרב בניהו שמואליצילום: אמיל סלמן / ג'יני
צבי זרחיה
צבי זרחיה

המוסד לביטוח לאומי יקיים היום כנס לעובדים תחת הכותרת "הצופן שבתנ"ך" — בעלות מוערכת של כ–45 אלף שקל. הכנס ייערך בבית הארחה בירושלים, ויכלול כיבוד קל, הרצאות והופעה של זמר.

ממלא מקום מנכ"ל הביטוח הלאומי, רמי גראור, צפוי לנאום בכנס, וכך גם יורם עדיקא, יו"ר ועד העובדים של המשרד הראשי של הביטוח הלאומי, ודוד וקנין, חבר הוועד הארצי של העובדים. לפי נוסח ההזמנה לכנס, ינאמו בו גם "המקובל האלוקי הרב בניהו יששכר שמואלי שליט"א", הרב דוד שטרית, ויופיע הזמר רפי נפתלי.

מקורות בביטוח הלאומי מתחו ביקורת על קיום הכנס ועל עלותו, ואמרו כי כספי הביטוח הלאומי צריכים להיות מופנים לנזקקים, ולא לכנס בנושא תנ"ך וקבלה. הם הוסיפו כי כנסים דומים אמנם נערכו במשך השנים לקראת יום הכיפורים, אלא שהם עסקו בנושאים שבחלקם משיקים לעבודת המוסד — כמו "מניעת אלימות בחברה", "חובות עובד ציבור" וכדומה. בכנסים הקודמים השתתפו, בין היתר, הרבנים הראשיים. לעומת זאת, נושא הכנס הנוכחי, הצופן שבתנ"ך, אינו קשור כלל לעבודת המוסד לביטוח לאומי, ובמקום רבנים ראשיים מופיע בו "מקובל אלוקי".

מהביטוח הלאומי נמסר בתגובה כי "הכנס הוא חלק מפעילויות ואירועי תרבות מגוונים לרווחת העובדים, והוא מתקיים כבר יותר מ–20 שנה. הכנס מאורגן עם ועד העובדים וההשתתפות בו היא וולונטרית, לפי בחירת העובדים".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

Doctor illustration.

סוף לחותמת גומי של רופאים: אישורי מחלה יעברו לקופות החולים

סוכני הכאוס שיתוף

זה לא התחיל בבחירות: סוכני הכאוס שסללו את הדרך להפיכה המשטרית