ההמלצות למפעלים: ביטול טיסות, ישיבות דיגיטליות והקמת חדר בידוד

משרד הבריאות והתאחדות התעשיינים סיכמו על המלצות למפעלים כדי שיוכלו להמשיך לפעול גם במקרה של החמרת ההנחיות לשמירה על בריאות הציבור, ובמידה ויתעורר צורך לבודד עובדים במפעל

עדי דברת
עדי דברת-מזריץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חיטוי ברחוב בווהאן, סין
חיטוי ברחוב בווהאן, סיןצילום: AFP

משרד הבריאות והתאחדות התעשיינים סיכמו על שורת המלצות למפעלים, כדי שיוכלו להמשיך בפעילות גם במקרה של החמרת ההנחיות לשמירה על בריאות הציבור וצורך לבודד עובדים במפעל.

קובץ ההמלצות שגובש, מופץ בשעות האחרונות על ידי התאחדות התעשיינים למפעלים השונים. ההמלצות כוללות צעדים שמטרתם להקטין את החשיפה של העובדים אחד לשני וכך במקרה הצורך, ניתן יהיה לבודד קבוצה קטנה מאוד של עובדים שבאה במגע עם חולה.

עוד בהמלצות: ביטול טיסות, צימצום ישיבות מרובות משתתפים למינימום, ישיבות באמצעות אמצעים דיגיטליים, ביטול ביקורי חוץ לא הכרחיים, הצבת עמדות חיטוי ידיים, הפרדה בין עובדי יצור למטה בפעילויות שונות, שמירת מרחק בין עובדים, הפרדה בין עובדים קריטיים בתפקיד זהה, הקמת חדר בידוד ועוד.

אזור תעשייה ברקןצילום: תומר אפלבאום

מהתאחדות התעשיינים נמסר: "במהלך סוף השבוע, ההתאחדות פועלת מול בכירי משרדי רה״מ, הבריאות, האוצר, המל״ל וגורמים נוספים על מנת לדאוג לכך שאספקת המוצרים החיוניים לציבור תימשך כסדרה. מסמך ההמלצות הוא צעד אחד מתוך שרשרת צעדים שתאפשר את רציפות האספקה לציבור".

משרד הבריאות יפעיל מוקד ייעודי לתעשייה שיעמוד בקשר רציף עם חדר המצב של התאחדות התעשיינים ויספק מענה ופתרונות לתעשייה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker