נתי טוקר

יועץ התקשורת של משפחת נתניהו, ניר חפץ, תיאר בקלטת שנחשפה הערב בחדשות 10 את קשריו עם בעלי בזק שאול אלוביץ': "אני לאלוביץ' כל דבר, אם צריך משהו תגיד. זו קרבה הכי גדולה שיש. פלאפון, yes, בזק, בזק בינלאומי".

הדברים נאמרו בשיחה בין חפץ לבין איש עסקים בהקלטה שנחשפה על ידי ספי עובדיה. בקלטת הסביר חפץ לבן שיחו גם מה המצב בחברת סלקום: "סלקום היום זה אדוארדו אלשטיין בשרשור... זהו, אם אתה רוצה לדעת עם מי סוגרים עניינים... עמי אראל. הוא יו"ר הדירקטוריון".

נושא נוסף בקלטת נגע לחשיפה ב-TheMarker ביולי 2016 לגבי ניסיונות של חפץ לשלוט בערוץ טלוויזיה. בידיעה נכתב כי חפץ החל להיערך להקים ערוץ כזה וקיים שיחות עם אנשי העסקים ארנון מילצ'ן – החשוד בשוחד בתיק 1000 – ועם איל המדיה רופרט מרדוק.

חפץ: "נפגשתי לפני ארבעה שבועות עם שני אנשי תקשורת הבכירים בעולם. הפגישה היתה בלונדון. הם חיבקו אותי ונתנו לי אור ירוק ... לקחתי שתי עורכות דין ועוד שני אנשי צוות, ארבעה אנשים מתוך העשרה יודעים מזה בסך הכל.

"אחרי שחזרתי, הם כנראה דיברו ביניהם. ראיתי שכל אנשי הצוות ... איפה ועם מי נפגשתי. הם (אנשי העסקים) כל כך בטחו בי, הם ישבו איתי, אנשים שלהגיע אליהם, הם יותר חזקים מראשי מדינות. איך אצלי דבר מגיע לעיתון?!".

מילצ'ן עצמו הגיב אז ומסר כי לא היתה לו תוכנית כזו להקים ערוץ טלוויזיה עם חפץ.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker