הקלטת הזעם של שרה נתניהו: ראש הממשלה מגיב

בתגובה לפרסום ההקלטה כתב ראש הממשלה בפייסבוק: "זה מסע ציד נגדנו, רעייתי פועלת שנים למען קשישים וחולי סרטן"

שרה ובנימין נתניהו
שרה ובנימין נתניהו בטקס במשרד ראש הממשלה, ביוניצילום: GALI TIBBON / AFP

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, מגיב לפרסום היום (א') של הקלטת שבה נשמעת רעייתו שרה מתפרצת על יועץ של המשפחה. על פי פרסום באתר "וואלה ניוז", בסוף 2009 פורסמה ידיעה באחד ממדורי הרכילות, שטופלה על ידי היועץ ועסקה במתן חסות לאירוע. נתניהו זעמה על כך שלא צוין כי היא פסיכולוגית בהכשרתה.

בהקלטה נשמעת נתניהו כשהיא מאבדת את עשתונותיה: "צריך לעצור. אני עושה את זה! כאשת מקצוע! כאשה משכילה! פסי-כו-לו-גית!". נתניהו הדגישה בצעקות את תאריה: "B.A, M.A. זהו".

בתגובה, שפורסמה בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה נטען: "הקלטת הסתר, שפורסמה היום בתקשורת, היא המשך מסע הציד הפרוע והאלים שמשתולל נגד משפחתי. מה 'התגלית הגדולה' שגילו הפעם? קלטת מלפני תשע שנים שאין בה כלום. האם יש אדם שאף פעם לא מתרגז ואומר כמה מלים שלא התכוון אליהן בעידנא דריתחא?

"אבל רק במקרה של משפחתי ושלי זה משודר בראש החדשות והופך כלי ניגוח בניסיון המתמשך להפלת הממשלה בראשותי שלא בקלפי. זו אותה תקשורת שבמשך עשרות שנים מתעלמת מהפעילות הציבורית הענפה של רעייתי, למען ילדים חולי סרטן, משפחות שכולות, קשישים וניצולי שואה.

"הדברים האמיתיים אינם מעניינים את התקשורת, שעושה כל מאמץ להסתיר אותם מהציבור. גם הפעם הניסיון הבזוי הזה לא יצלח. הציבור חכם ומבין היטב מה באמת קורה כאן".

תגובות