צפו: נוחי דנקנר ורמי לוי עם "מקובל" חדש בן 36 בלבד

דנקנר ולוי נכחו באירוע הדלקת נר שישי של חנוכה עם הרב אליהו חי וור-איפרגן, נצר לשושלת משפחת האדמו"רים לבית איפרגן

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
TheMarker Online

אחרי שנהפך לאורח קבוע בחצרותיהם של הרב יעקב ישראל איפרגן ("הרנטגן") והרב יאשיהו פינטו, כעת פגש רב מקובל צעיר - הרב אליהו חי וור-איפרגן. אתמול נכח דנקנר באירוע הדלקת נר שישי של חנוכה בהשתתפות וור-איפרגן ואיש העסקים רמי לוי.

לפי דיווח באתר "כיכר השבת", וור-איפרגן, בן 36 בלבד, הוא נצר לשושלת משפחת האדמו"רים לבית איפרגן. הוא בנו של הרב רבי אברהם וור, והוא אחיינו של "הרנטגן". שם משפחתו המקורי הוא "וור" בלבד אך הוא הוסיף לשמו את איפרגן לאחר שהפך לרב.

דנקנר נהג לפקוד את חצרו של "הרנטגן" בנתיבות ולהתייעץ עמו בעסקיו. "אנחנו חברים טובים, קרובים. אנחנו בעצם חברים כבר 11 שנים, ואני אוהב את הרב, אני נהנה ממנו, מהחוכמה שלו, מהעצות שלו, מהניסיון שלו, מהאכפתיות שלו ממני, מהדאגה לי, ואנחנו באמת חברים טובים", תיאר דנקנר את קשריו עם הרב איפרגן בסרט ששודר בערוץ 10 ב-2010. לאחר מכן חבר דנקנר לחצרו של הרב פינטו, וזה האחרון אף ניסה לתווך בעסקה למכירת השליטה בחברה אי.די.בי לאדוארדו אלשטיין.

דנקנר ממתין בימים אלה לדיון בבית המשפט העליון בערעור על הרשעתו בבית המשפט המחוזי בתל אביב בהרצת מניות בחברת אי.די.בי אחזקות, שבגינה גם נגזרו עליו שנתיים מאסר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker