"בכיר לשעבר בבנק הפועלים הטריד אותי מינית"

בכירה לשעבר בבנק הפועלים כתבה היום בעמוד הפייסבוק שלה: "עד היום איני מצליחה להבין איך לא הגבתי בתקיפות באותו מעמד, ופשוט הזזתי את הראש והמשכתי הלאה" ■ בנק הפועלים בתגובה: הטענה הגיעה לידיעתנו לפני מספר שעות - ונבדקת

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סניף של בנק הפועליםצילום: דודו בכר
TheMarker Online

"גם אני הוטרדתי. לפני כ- 15 שנה, חבר הנהלה בבנק הפועלים נישק אותי על הפה. זה היה בעת שהייתי יועצת משפטית של בנק והוא היה יו"ר הדירקטוריון. עד היום איני מצליחה להבין איך לא הגבתי בתקיפות באותו מעמד, ופשוט הזזתי את הראש והמשכתי הלאה", כך כתבה היום בכירה לשעבר בבנק הפועלים בפוסט שפירסמה בעמוד הפייסבוק שלה.

לדברי הבכירה, "שיתפתי חברים לעבודה במה שקרה ווידאתי שלא תהיה לו יותר הזדמנות לעשות זאת. אבל עד היום מלווה אותי תחושת חוסר האונים שהרגשתי אז, כשגבר בעל מעמד כה גבוה במערכת בה עבדתי, שיכולה להיות לו השפעה משמעותית על המשך הקריירה שלי, נוטל לעצמו את החירות לעשות כזה מעשה ואני חוששת מלהגיב...

"עכשיו החלטתי לא לשתוק עוד. למען ביתי ולמען כל הנשים הצעירות שעלולות למצוא עצמן במצב דומה. שידעו כל בעלי הכוח והמעמד שיבוא יום והאמת תצא לאור ואולי יחשבו פעמיים לפני שיעשו זאת לאישה נוספת".

מבנק הפועלים נמסר בתגובה: "לפני מספר שעות הגיעה לידיעת הבנק טענה של עובדת על הטרדה שאירעה לפני כ-15 שנה. הבנק החל לבדוק את הנושא מיידית ודיווח על כך לפיקוח על הבנקים בבנק ישראל. יודגש כי לבנק הפועלים יש מדיניות ברורה של שמירה על כבוד עובדיו ומניעת הטרדות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker