מתנובה ללובי 99: מרב דוד תפעל למען הציבור בכנסת

מרב דוד, לשעבר מנהלת הרגולציה של תנובה, תחבור לארגון לובי 99 הפועל לקדם את האינטרסים של הציבור בכנסת, לאחר קמפיין מימון המונים שאיפשר את העסקתה: "הדלתות מסתובבות - סוף סוף גם לצד של הציבור הרחב"

צבי זרחיה
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
מרב דוד
מרב דוד

מרב דוד, ששימשה מנהלת הרגולציה של חברת תנובה, מצטרפת ללובי 99 - ארגון הפועל לקידום האינטרסים של הציבור בכנסת. לובי 99 ערך באחרונה גיוס המונים מהציבור, שבאמצעותו הושג המימון להעסקתה של דוד.

דוד,  בעלת תואר ראשון בכלכלה ובקולנוע מאוניברסיטת תל אביב, שימשה בשנים 2014-2013 כיועצת כלכלית של יו"ר ועדת הכלכלה דאז, ח"כ אבישי ברוורמן, ועסקה בחקיקה בתחומי הפיננסים, אנרגיה, תחבורה, תקשורת, מים, מזון, דיור ועוד. אחר כך עברה למגזר הפרטי, והיתה במשך שלוש שנים מנהלת אגף הרגולציה של תנובה. בעבר היותר רחוק היתה דוד עיתונאית בחדשות 10 ובמעריב, וסיקרה את התחומים הפוליטי והכלכלי-חברתי.  

יאיר (יאיא) פינק, מנכ"ל ומייסד לובי 99, אמר כי "זהו יום חשוב וסימבולי למאבק בקשרי הון-שלטון: הדלתות מסתובבות סוף סוף גם לצד של הציבור הרחב. אם התרגלנו לידיעות על מעבר בלתי פוסק של אנשים מוכשרים רק לכיוון אחד, לטובת בעלי ההון, הרי שהמעבר של מרב ללובי 99 הוא חיזוק לציבור הרחב ולמאבק להקטנת כוחם המוגזם מאוד של הטייקונים והתאגידים. לציבור יש כוח כאשר הוא הופך מ'אני' ל'אנחנו', וביחד שוב נוכיח שכסף קטן של רבים יכול לגבור על כסף גדול של מעטים".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker