דירוג חדרי שירותים: אפליקציות השיתוף המיוחדות שעוד לא פגשתם

ה–Airbnb של כלי הרכב להשכרה, ואתר החלפת הבתים שהישראלים רק עכשיו מתחילים להכיר

איילה צורף
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איילה צורף

Turo: טסים לחו"ל וצריכים רכב? קחו בחשבון את turo.com, המקום שבו תוכלו למצוא מרצדס, פרארי וטסלה חצי אוטומטית לטיול הבא שלכם.

האפליקציה היא למעשה ה–Airbnb של כלי הרכב להשכרה — לקחת רכב של אנשים פרטיים שמעמידים את המכונית שלהם להשכרה. יש כאן לא מעט בעלי כלי רכב שהפכו את עצמם למיני־סוכנויות להשכרת רכב. הם מחזיקים בשלוש־ארבע מכוניות, ומשכירים אותן שוב ושוב לתיירים. סיבה רצינית לאוויס, הרץ וסוכנויות השכרת הרכב האחרות להתחיל לדאוג.

Home Exchange: עם כמעט 200 בתים ישראלים רשומים באתר, נראה שהישראלים גילו רק באחרונה את אחד מאתרי החלפות הבתים הגדולים בעולם. תמורת דמי מנוי של 300 שקל בשנה, תוכלו לראות בתים של אחרים, שרוצים להחליף אתכם בית בחופשה הבאה. את דמי המנוי ששילמתם מוציאה החברה על אימות החברים באתר ווידוא שהמידע שהם מספקים אמין.

good2go: אפליקציה שמאפשרת לבעלי בתי קפה, משרדים וכו' לייצר לעצמם הכנסות מתאי השירותים שלהם. האליקציה מדרגת את חדרי השירותים הציבוריים הפתוחים לשימוש, תמורת תשלום נקודתי לפי שימוש. בעלי תאי השירותים שהעמידו את השירותים לרשות הציבור מתחייבים לנקות אותם בהתאם, וכמובן שמקבלים דירוגים מהמשתמשים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker