למכירה: פנטהאוז בגבעתיים מפושטת רגל

כונס הנכסים של ענבל אור, עו"ד איתן ארז, מתחיל במימוש נכסיה ■ מדובר בדירה בת חמישה חדרים בקומה השישית, הכוללת מרפסת מקורה בשטח של כ-20 מ"ר וכן מרפסת גג בשטח של 45 מ"ר

TheMarker Online
ענבל אור בבית המשפט
ענבל אור בבית המשפטצילום: אילן אסייג

כונס הנכסים של ענבל אור, עו"ד איתן ארז, מציע למכירה את הפנטהאוז שלה ברחוב הל"ה בגבעתיים. בהודעה מטעמו שפורסמה היום בעיתונים, נכתב כי מדובר בדירה בת חמישה חדרים בקומה השישית, הכוללת מרפסת מקורה בשטח של כ-20 מ"ר וכן מרפסת גג בשטח של 45 מ"ר. עוד על פי ההודעה, הנכס המוצע בעסקה כולל שתי חניות לכלי רכב.

בפברואר 2016 נעצרה ענבל אור בחשד להעלמת מס. לפני כשנה הורה בית המשפט המחוזי בתל אביב על פירוק החברות של אור, בהן חברת אור סיטי נדל"ן שפעלה בתחום קבוצות הרכישה, אשר פעלו בשיטת הפירמידה האסורה.

השופט איתן אורנשטיין הורה אז על מכירת נכסיה של אור וקבע כי "אין תוחלת להבראת החברה של ענבל אור, ולא יהיה נכון להשאיר את הניהול בידיה". הוא נימק את החלטתו ב"מצב שבו נמצאים הרוכשים, הביטולים, הקפאת הפרויקטים, החשש מפני הברחת רכוש והברחת נכסים על ידי בעלת השליטה".

במסגרת הדיונים השונים בעניינה נחשף היקף החובות של אור: כ-17 מיליון שקל לבנק מזרחי טפחות; כ-17-16 מיליון שקל לרשות המסים - חובות לבעלי קרקעות שלא קיבלו התמורה לקרקעות שמכרו לה; וחובות נוספים לרוכשי דירות שביטלו עסקות.

ההודעה של עו"ד איתן ארז

בתחילת החודש הוצא נגד אור צו מעצר לאחר שלא התייצבה לדיון בבקשות לביזיון בית המשפט שהגיש נגדה המנהל המיוחד לנכסיה, עו"ד ארז.

באחרונה כתבה אור בעמוד הפייסבוק שלה: "ערב טוב חברים יקרים שלי, החלטתי ... להתחיל מחדש לשכוח הכל לחשוב על מחר ולזרוק את אתמול 'לחשוב על הטוב ולא על הרע' לחשוב על מה שיהיה ו... לא על מה שהיה!!!" בהמשך, העלתה אור פוסט נוסף שבו כתבה: "שבוע טוב חברים שלי התגעגעתי ... בקרוב אחזור אליכם ובגדול".

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker