הסמסים של ג'ודי שלום לשרה נתניהו: "נראית יפיפייה! הגיע זמנך לככב"

בתגובה לראיון של ג'ודי שלום ניר מוזס "בידיעות אחרונות", פירסם מנהל מערך הניו מדיה של נתניהו שורה של סמסים ששלחה לטענתו שלום לנתניהו. שלום בתגובה: "כל מי שחפץ חיים בממשלה נאלץ ללקק לשרה"

TheMarker
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'ודי שלום-ניר-מוזס ושרה נתניהו, מרץ 2015
ג'ודי שלום-ניר-מוזס ושרה נתניהו, מרץ 2015 צילום: מתוך האינסטגרם של שלום ניר מוזס
TheMarker

האם "ידיעות אחרונות" צינזר סמסים ששיגרה ג'ודי שלום ניר מוזס לרעיית ראש הממשלה שרה נתניהו? שורת סמסים שהועלו בטוויטר היום, כללו דברי חנופה ששיגרה שלום בסמס לנתניהו. הסמסים הועלו על ידי יונתן אוריך, שמנהל את מערך הניו מדיה של נתניהו.

בסוף השבוע התפרסם ראיון עם שלום ועם אלירז שדה ב"ידיעות אחרונות", שבו, בין היתר, שלום תקפה את נתניהו: "היא (שרה) צרחה עליי איזה שעה בטלפון ובניגוד למוניק בן מלך, אני לא הקלטתי אותה. צעקה שאני שונאת אותה כי אני מקנאה בה, כי ביבי רצה אותה - והאשימה שאני רציתי להתחתן עם ביבי והוא לא רצה להתחתן איתי. היא טענה שבגלל זה אני כועסת עליה". ג'ודי שלום ניר מוזס, אחותו של נוני מוזס, היא אחת מבעלי המניות ב"ידיעות אחרונות". מניות נוספות בעיתון נמצאות כיום בידי בנק הפועלים, כחלק מהליך כינוס הנכסים של איש העסקים אליעזר פישמן.

עוד אמרה שלום בראיון: "ישבתי בתוכנית הבוקר ליד עיתונאי כלשהו ודיברנו על שרה וביבי. ופתאום הוא מקבל הודעה מהדובר של ביבי, שמסביר ש'ג'ודי מלכלכת על ביבי כי היא נורא רצתה לשכב עם ביבי והוא לא רצה אותה".

בתגובה כתב אוריך בחשבון הטוויטר שלו: "רואה ש'ידיעות אחרונות' צינזרו את תגובת משפחת נתניהו לראיון עם ג׳ודי מוזס".

אוריך העלה שורה של סמסים ששלחה לטענתו שלום לנתניהו:

שלום עצמה הגיבה בחשבון הטוויטר שלה וכתבה: "מה שברור שכל מי שחפץ חיים בממשלה, כל אדם שרצה לשמר/לקדם/ לדאוג למעמדו בממשלת ישראל נאלץ ללקק לשרה. כולל אני מאחורי הגב של סטיב שלדעתי היה השר היחיד שלא הסכים להסתמס איתה או עם יאיר וללקק להם. למרות שרבים אמרו לו שזו הדרך היחידה להתקדם. בלי שידע לקחתי כדור נגד בחילה ועשיתי את זה".

ומדוע ב"ידיעות אחרונות" בחרו לצנזר את התגובה המלאה מטעם נתניהו ואת הסמסים המביכים? רז שכניק, שערך את הראיון, טען בחשבון הטוויטר שלו כי "מטעם גברת שרה נתניהו נשלח תמליל הודעות כביכול של ג׳ודי שלא נשען על צילומי מסך, לא צוין מתי ובאיזה קונטקסט ההודעות נשלחו ואם אלה הודעות מלאות או חלקים מהן. בנוסף, ממילא לא היה בהודעות מטעם גברת נתניהו תגובה עניינית לטענות שהעלתה ג׳ודי בכתבה. רוצה שרה נתניהו להציג טענותיה? בבקשה, היא יכולה להגיע לראיון, לענות על השאלות המתבקשות ולגבות את הדברים בצילומי מסך שמשום מה לא נשלחו".

ב"ידיעות אחרונות" לא הגיבו עד כה לדברים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

עדי שרעבני

"בוודאי שהייתה בועה": עדי שהרבני חזר להיי-טק אחרי הפסקה של שנתיים - זה מה שהוא גילה

רעות וקנין. "יש מוצרים שגם אם אני מוכנה לשלם ורוצה להביא אותם, אין מצב"

מדוע הפיצות בפסח לא יכולות להיות עגולות? האישה שיודעת למה כל כך יקר פה