התוכנית "לילה כלכלי" יורדת מהמסך

בחברת החדשות של ערוץ 10 לא היו מרוצים מהתוכנית בהנחייתו של גדי סוקניק, וכעת תיהפך לפינה כלכלית מורחבת במסגרת רצועת "היום שהיה" ■ מערוץ 10 נמסר כי השינוי הנוכחי ברצועת הלילה נעשה כחלק מההיערכות לשינויים בערוצי הברודקאסט

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נתי טוקר
נתי טוקר

התוכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10 יורדת מהאוויר. התוכנית תיהפך לפינה כלכלית מורחבת במסגרת רצועת "היום שהיה" עם גיא זהר. ההחלטה של ערוץ 10 נובעת ככל הנראה מאי שביעות רצון מההיבט התוכני של "לילה כלכלי" ורצון לשפר את הרצועה לקראת התחרות מול קשת ורשת.

"לילה כלכלי" עלתה לאוויר ב-2009 עם המגיש שרון גל ויצרה שינוי משמעותי באופן הסיקור הכלכלי בערוצי הטלוויזיה. בהמשך, לאחר עזיבתו של שרון גל, מונה ב-2013 סוקניק למגיש התוכנית. באחרונה העניקה התוכנית במה נרחבת, לצד פרשנים כלכליים קבועים, גם לפעילים חברתיים בעלי מסרים ביקורתיים יותר. מיולי 2016 עורך את התוכנית רועי ברק. למרות השיפור בתוכנית, בערוץ מעוניינים ליצור שינוי ברצועת הלילה לקראת התחרות.

גדי סוקניק. ביקש שלא להגיבצילום: תומר אפלבאום

חדשות 10 וערוץ 10 נערכים לשינויים בערוצי הברודקסט, שצפויים בחודשים הקרובים – הפיצול המתקרב של ערוץ 2 ויצירת שני ערוצים חדשים, קשת ורשת, באוקטובר 2017.

בערוץ מתכוונים החל במארס להרחיב את רצועת הלילה, "היום שהיה", שמשודרת החל ב-2003. הרצועה תכלול כעת גם פרק כלכלי מורחב תחת המותג "לילה כלכלי". את התוכנית המורחבת ימשיך להגיש גיא זהר, כעורך ישמש העורך הראשי של "היום שהיה" – זאב חספר, ובימי חמישי תמשיך להגיש את השידור רומי נוימרק.

גיא זוהרצילום: אנצ'ו גוש

בתוכנית המורחבת של "היום שהיה" ישתתפו מגישי "המועדון", הפרק הסאטירי של התוכנית, שהושק לפני כשנה, ובתוכה ישולבו פינות, משתתפים ואלמנטים מתוך התוכנית "לילה כלכלי". בערוץ אומרים כי בימים אלה נערכות ישיבות לגיבוש הקונספט והמבנה החדשים של הרצועה.

סוקניק ימשיך בחדשות 10 כמגיש התוכנית "המטה המרכזי".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב

משבר בשווקים

לראשונה: מדד קריטי של שוק האג"ח העולמי מאותת על משבר