נפתחה חקירת משטרה בפרשות השחיתות ברשות השידור

חלק מהפרטים נחשפו בתחקיר TheMarker ב-2015 ובתחקיר נרחב שפורסם בשבוע שעבר בתוכנית "המקור"

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
 רשות השידור - רשות הבזבוז. חשבונות סלולר של 50 אלף שקל. סכומי עתק לציוד שלא נרכש, משכורות לעובדים שלא נבראו ושכר לזמרים שהופיעו  בהתנדבות הם רק חלק מהשיטות שבהן השתמשו חברות הפקה כדי לנפח עלויות של תוכניות ששודרו בערוץ 1.
נתי טוקר
נתי טוקר

משטרת ישראל פתחה בחקירה פלילית בחשדות לשחיתות ברשות השידור סביב ההפקות השונות. חלק מהפרטים נחשפו בתחקיר TheMarker ב-2015 ובתחקיר נרחב שפורסם בשבוע שעבר בתוכנית "המקור".

התחקירים עסקו בתקציבי הפקות המקור של רשות השידור בהיקף של מאות מיליוני שקלים. החשדות הם כי חלק מכספי ההפקות עברו למקורבים לרשות השידור באמצעות סעיפים שונים ששולבו בתקציבי ההפקות, כמו יועצים או ציוד שמעולם לא נרכש. בראשות רשות השידור עמדו בימים אלה המנכ"ל יוני בן מנחם ועוזרו זליג רבינוביץ', שהיתה הדמות הדומיננטית ברשות השידור.

ממשטרת ישראל נמסר: "בהמשך לפרסום אודות פתיחה בחקירה לכאורה בעקבות תחקיר בעניין רשות השידור, נבהיר כי משטרת ישראל לא מאשרת או מכחישה קיומה של חקירה שכזו. יחד עם זאת נציין כי ככל שמגיע מידע למשטרת ישראל, לרבות באמצעות פרסומים, הוא נבחן וככל שעולה ממנו חשד לביצוע עבירה פלילית הוא מטופל בהתאם. כל פרסום אודות פתיחה בחקירה ביחידה כזו או אחרת הוא על דעת המפרסם ובאחריותו ואין בכוונתנו להתייחס אליו".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

Doctor illustration.

סוף לחותמת גומי של רופאים: אישורי מחלה יעברו לקופות החולים

סוכני הכאוס שיתוף

זה לא התחיל בבחירות: סוכני הכאוס שסללו את הדרך להפיכה המשטרית