יחימוביץ' מחרימה את שרון גל: נטשה ראיון כשגילתה מי המראיין

הפנייה ליחימוביץ' להתראיין בערוץ 20 נעשתה ע"י כתבת שעבדה בעבר בערוץ הכנסת ■ כשנודע לה כי גל הוא המראיין היא הסירה את האוזנייה ועזבה את המקום ■ גל: "התוכנית תסתדר גם בלעדיה"

נתי טוקר
נתי טוקר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
תמונות , זו לצד זו, של שלי יחימוביץ ושרון גל
יחימוביץ': "פגע בשניים מחבריי בערוץ 10"צילום: אילן אסייג, אמיל סלמן
נתי טוקר
נתי טוקר

ח"כ שלי יחימוביץ' מחרימה את שרון גל ומסרבת להתראיין לתוכניותיו בתקשורת, וזאת לדבריה בשל התנהלותו החמורה כלפי עובדים המיודדים עמה. יחימוביץ' הוזמנה להתראיין לתוכניתו הכלכלית של גל בערוץ 20 בשבוע שעבר – אך ביטלה את הראיון ברגע האחרון.

יחימוביץ' התבקשה כמה פעמים בשנתיים האחרונות להתראיין לתוכניותיו של גל ברדיו – אך סירבה. בשבוע שעבר, בתוכניתו הראשונה של גל בערוץ 20, התבקשה יחימוביץ' להתראיין לגל בנושא שכר הח"כים.

הפנייה ליחימוביץ' נעשתה באמצעות כתבת שעבדה בעבר בערוץ הכנסת, שרונה מן, ועברה לערוץ 20. יחימוביץ' הסכימה להתראיין למן, אך לא ידעה כי בפועל מדובר בראיון לגל עצמו, עד שהחלה להתכונן לראיון. כאשר נודע לה כי גל הוא המראיין היא הסירה את האוזנייה ועזבה את המקום.

במאי 2013 עזב גל במפתיע את ערוץ 10, ואז התברר כי הערוץ הקים ועדה שתבחן טענות להטרדה שעלו נגד גל מצד עובדים. חקירת משטרה שנפתחה בנושא נסגרה בסוף 2013 בהעדר תשתית ראייתית. אלא שיחימוביץ', שלדבריה הכירה שני עובדים שעבדו עם גל ונפגעו ממנו, מחרימה אותו ומסרבת להתראיין לתוכניותיו.

יחימוביץ' אישרה את פרטי הידיעה. לדבריה, "אני לא מתראיינת אצל שרון גל כשנתיים. הוא פגע קשות – ואני משתמשת בכוונה במונח לא פלילי, בלשון המעטה – בשני חברים קרובים שלי שעבדו איתו בערוץ 10 והשאיר אותם חבולים נפשית. העובדה שהדבר לא הגיע לכדי פלילים לא מחייבת אותי להשלים עם קיומו של אדם כזה במרחב שלי. בוודאי שאין לי ולא היתה לי שום כוונה להתראיין אצלו לפני שהיה חבר כנסת וגם אחרי שהוא כיהן כחבר כנסת. בכוונתי להמשיך בכך".

שרון גל מסר בתגובה: "שלי יחימוביץ׳ למעשה מחרימה מי שמדבר בשפה שונה משלה, לאומית וציונית - וחוששת להתמודד עם מראיין שמבין לפחות כמוה בפרטי מתווה הגז, נושא קריטי לכלכלת ישראל. תודה לאל שמשנתה הבולשביקית שולית ואינה קובעת יותר. הצביעות מביכה וזועקת - מצד אחד לדבר על דמוקרטיה ופלורליזם ומצד שני לברוח מראיון רגע לפני שהוא מתחיל, רק בגלל חשש משאלות קשות.

"התוכנית 'כלכלי בלילה' בערוץ 20 תסתדר גם בלי המרואיינת יחימוביץ׳", נמסר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב