ערוץ 10 בדרך למחוק את המותג נענע 10

אתר נענע היה מראשוני האתרים בישראל, והוקם ב-1999 על ידי חברת נטוויז'ן, הוא מדורג תשיעי בגודלו בישראל מבין אתרי התוכן המקומיים ■ כעת מתכוון ערוץ 10 לבצע מהלך מיתוג מחדש ולהגביר את הזהות בין האתר לבין הערוץ

נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר
נתי טוקר

ערוץ 10 מתכוון לבצע בחודשים הקרובים מיתוג מחדש לפעילות הדיגיטלית שלו. במסגרת זו תרוכז כל הפעילות הדיגיטלית של הערוץ תחת המותג ערוץ 10 והמותג הוותיק נענע 10 עשוי להימחק. בערוץ 10 ביקשו שלא להגיב לידיעה.

אתר נענע היה מראשוני האתרים בישראל, והוקם ב-1999 על ידי חברת נטוויז'ן. ב-2007 רכש ערוץ 10 50% מהבעלות על האתר לפי שווי של 22.5 מיליון דולר, בעסקה שבה רוב התשלום היה בזמן פרסום בערוץ 10. אלא שהאתר לא הצליח לבסס מודל כלכלי והפסיד עשרות מיליוני שקלים, ושני הצדדים סירבו להזרים כספים לאתר.

ב-2012 הועברו האחזקות שהיו שבבעלות נטויז'ן לידי חברת JCS של רון לאודר, ששלט אז בערוץ 10. אנשי לאודר העלו רעיון להפוך את נענע לאתר בינלאומי שיפיץ גרסה בינלאומית של חדשות ווידיאו מישראל.

חדשות ערוץ 10צילום: אסף עברון

אלא שהאתר – וגם ערוץ 10 – המשיכו לצבור הפסדים. ב-2014 לאחר שלאודר עזב את הערוץ, הועברו כל מניות האתר לערוץ 10. מאז הוחלט להטמיע תפעולית את פעילות האתר בתוך הערוץ, והאחריות על תכניו הועברה לחדשות 10. לתפקיד מנכ"ל נענע 10 מונה יואב הלדמן, המשנה למנכ"ל ערוץ 10. באופן דומה פועל גם אתר mako של קשת.

כעת מתכוון ערוץ 10 לבצע מהלך מיתוג מחדש ולהגביר את הזהות בין האתר לבין הערוץ. במסגרת זה צפוי השם נענע 10 להימחק, והדגש יושם בעיקר על המותג ערוץ 10 וחדשות 10. ייתכן כי המותג נענע יישאר בחלק מפעילויות האתר שאינן בתחום החדשות. מהלך המיתוג מחדש צפוי לצאת לדרך בחודשים הקרובים.

את הסנונית הראשונה למהלך מבצע ערוץ 10 בימים אלה בזירת המובייל. הערוץ משיק בימים אלה מחדש את האפליקציה של ערוץ 10 ומקדם אותה בקמפיינים פרסומיים. במקביל, הוחלט בערוץ 10 לזנוח לחלוטין את פיתוח האפליקציה של נענע 10.

לפי דירוג similar web, אתר נענע 10 הוא התשיעי בגודלו בישראל מבין אתרי התוכן המקומיים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"

אירוע של חברת איירון סורס. חברות שואפות למתג את עצמן כצעירות ואטרקטיביות

"אנשים חושבים לעצמם - איזה משכורות, איזה טירוף. בפועל זה רחוק מאוד מהמצב"